Skip to main content

Premjere un finanšu ministrs viesojas Liepājā; atklāj “Liepājas Metalurgu”

FOTO no vizītes

2015.gada 6.martā Ministru prezidente Laimdota Straujuma un Finanšu ministrs Jānis Reirs ieradās vizītē Liepājā, lai kopā ar VIENOTĪBAS Liepājas nodaļas pārstāvjiem piedalītos Baltijā lielākās metalurģijas rūpnīcas "KVV Liepājas Metalurgs" darbības atjaunošanas pasākuma atklāšanā. Kā žurnālistiem sacīja "KVV Group" līdzīpašnieks Valērijs Krištals, pašlaik uzņēmumā investēti 20 līdz 25 milj. eiro. Ja līdz gada beigām ražošanas apjoms sasniegs 75 000 tonnu produkcijas mēnesī, tad investīciju apjoms varētu sasniegt 50 miljonus eiro. 

Ministru prezidente L. Straujuma svinīgajā uzņēmuma atklāšanas ceremonijā pauda cerību, ka metālapstrādes uzņēmums "KVV Liepājas Metalurgs" kļūs par lielu un vadošu uzņēmumu. Premjere uzsvēra – ir ļoti svarīgi, ka vairāk kā 500 cilvēku Liepājā ir no jauna atraduši darbu un pauda gandarījumu par uzņēmuma darbības atsākšanu.

Savukārt Finanšu ministrs J. Reirs uzsvēra – rūpnīca ir pierādījums tam, ka valsts spēj aizstāvēt savas intereses. Pateicoties valdības stingrai nostājai jautājuma risināšanā ir atrasts ne tikai investors, bet arī atjaunota ražošana.

Vizītes laikā premjere arī apmeklēja izstādi "Ražots Liepājā", piedalījās pirmajam Latvijas bruņoto spēku komandierim Oskaram Kalpakam veltītā piemiņas brīdī, apmeklēja topošo Liepājas koncertzāli un piedalījās diskusijā par skolotāju algu modeli ar Liepājas un Kurzemes novadu skolu direktoriem. Pēc diskusijas par gaidāmajām izmaiņām izglītības nozarē partijas VIENOTĪBA Liepājas nodaļa ir iesniegusi savus priekšlikumus IZM.

Informāciju sagatavoja:
partijas VIENOTĪBA Liepājas nodaļa
E-pasts: [email protected]

 

Dalies ar ziņu