Skip to main content

Pabriks Panamā piedalīsies ES un Latīņamerikas valstu parlamentāriešu sanāksmē

No 17.- 19.martam Eiropas Parlamenta deputāts Artis Pabriks apmeklēs Panamu, lai piedalītos Eiropas Savienības (ES) un Latīņamerikas valstu Parlamentārās asamblejas sanāksmē.

Tajā tiks apspriesti tādi jautājumi kā politisko partiju finansēšana ES un Latīņamerikas valstīs, izaicinājumi un iespējas organizētās noziedzības, vardarbības un narkotisko vielu izplatīšanas apkarošanā Centrālamerikas un Karību reģionā, kā arī notiks debates par ieroču tirdzniecību. Vizītes ietvaros parlamentāriešiem paredzēta tikšanās ar Eiropas valstu uzņēmējiem, kuri strādā Panamā, kā arī Panamas kanāla izbūves apskate.

A.Pabriks ir Eiropas Parlamenta delegācijas Eiropas un Latīņamerikas Parlamentārajā asamblejā loceklis un šīs asamblejas Politisko lietu, drošības un cilvēktiesību komitejas līdzpriekšsēdētājs. Parlamentārā asambleja pieņem dažādas rezolūcijas, lai iesniegtu tās kompetentām organizācijām vai institūcijām, kas atbild par abu reģionu attīstību un sadarbību. Parlamentārajā asamblejā ir 150 locekļi – 75 no ES valstīm un 75 no Latīņamerikas.

Papildus informācija:
Inga Saleniece
Eiropas Parlamenta deputāta palīdze
Tālr.: +371 26564629
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu