Skip to main content

Premjers apmeklēs Daugavpils industriālās zonas uzņēmumus

Ceturtdien, 12. aprīlī, Ministru prezidents Valdis Dombrovskis dosies reģionālā vizītē uz Daugavpili. V. Dombrovskis apmeklēs Daugavpils industriālajā zonā strādājošos uzņēmumus, piedalīsies Axon Cable jaunā plastmasas liešanas ceha atklāšanā, kā arī tiksies ar pašvaldības pārstāvjiem.

Premjers ar uzņēmējiem pārrunās aktuālos tematus – industriālo zonu attīstību Latgalē, atbalsta programmas industriālo uzņēmumu attīstībai, starptautisko ražojošo uzņēmumu piesaisti, kā arī nekustamā īpašuma nodokļu piemērošanas jautājumus. Tikšanās laikā ar pašvaldību pārstāvjiem svarīgākās tēmas būs Daugavpils industriālo teritoriju attīstība, infrastruktūras un aprīkojuma uzlabojumi, lai veicinātu uzņēmumu konkurētspējas paaugstināšanu, ražošanas iekārtu iegādi un tehnoloģiskā aprīkojuma modernizāciju.

Vizītes programma:
Plkst. 11:00 plānota Industriālo zonu apskate (TV/foto iespēja). Ministru prezidents apmeklēs Daugavpils Ziemeļu rūpniecisko zonu, biznesa parku, uzņēmumus DMI Industrial un East Metal, kā arī vietu, kur iecerēts būvēt Latvijas Dzelzceļa (LDZ) ritošā sastāva – ratiņu un vagonu ražotni. Piedalīsies arī LDZ valdes priekšsēdētājs Uģis Magonis.
Norises vieta: Višķu ielā 21, Valkas ielā 2 a, Varšavas ielā 49
Plkst. 12:30 tikšanās ar Daugavpils domes priekšsēdētāju Žannu Kulakovu un pašvaldības pārstāvjiem.
Plkst. 14:30 Axon Cable ražotnes apskate un plastmasas liešanas ceha atklāšana (TV/foto iespēja). Piedalīsies Francijas vēstniece Latvijā Šantāla Puarē, Axon grupas prezidents Žozefs Puzo un Axon Cable izpilddirektors Alēns Genons.
Norises vieta: Višķu iela 21 C
Plkst. 16:15 Ministru prezidenta Pateicības raksta pasniegšana Daugavpils Latviešu biedrībai
Norises vieta: Rīgas ielā 22

Par SIA „AXON CABLE”:
Uzņēmums Latvijā darbojas jau divpadsmito gadu un ir viens no lielākajiem eksportētājiem Latgales reģionā. Šobrīd uzņēmumā ir nodarbināti vairāk kā 400 strādnieki.

Uzņēmums specializējas augsto tehnoloģiju kabeļu savienojumu un savienotājelementu ražošanā. Latvijā tiek veikta kabeļu un savienotājelementu montāža Eiropas tirgus vajadzībām, kurp tiek eksportēti vairāk kā 80% visas saražotās produkcijas. Axon Cable klienti ir Airbus, Bosch, Alcatel, Motorola, Siemens un citi.

Medijus dalība, piesakoties pa tālruni +371 67082919 vai rakstot [email protected] Aicinām pieteikties līdz piektdienai, 11. martam, plkst. 17.00.

Papildu informācija:
Mārtiņš Panke
Ministru prezidenta preses sekretārs
Tālr.: +371 67082865, +371 26556965
[email protected]

Dalies ar ziņu