Skip to main content

Premjers pieņem E.Sprūdža demisiju

Šodien, 5.septembrī, Ministru prezidents Valdis Dombrovskis tikās ar vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Edmundu Sprūdžu, lai pārrunātu ministra izteikto vēlmi atkāpties no ieņemamā amata. Pēc ministra paskaidrojumu uzklausīšanas premjers pieņēma E.Sprūdža demisiju, vienojoties, ka ministrs turpinās pildīt savus pienākumus līdz šī gada 1. decembrim.

Premjers uzsvēra, ka šajā termiņā ir būtiski nodrošināt Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) profesionālu līdzdalību valsts budžeta 2014.gadam sagatavošanas un pieņemšanas procesā. Tāpat premjers sagaida, ka VARAM līdz šī gada 1. decembrim nodrošinās dzērienu iepakojumu depozīta sistēmas ieviešanai nepieciešamo likumdošanas aktu sagatavošanu, lai valdība varētu tos izskatīt un iesniegt Saeimai.

Saskaņā ar vienošanos par koalīcijas partiju atbildības jomām, par vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra amatu atbildību ir uzņēmusies Reformu partija, bet par ministrijas parlamentārā sekretāra amatu – Nacionālā apvienība.

Informāciju sagatavoja:
Mārtiņš Panke
Ministru prezidenta preses sekretārs
Tālr.: +371 67082865, +371 26556965
[email protected]

 

Dalies ar ziņu