Skip to main content

Premjers un NVO pārstāvji diskutēs par eiro ieviešanu Latvijā

Piektdien, 1. februārī, Ministru prezidents Valdis Dombrovskis tiksies ar Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memorandu parakstījušām nevalstiskajām organizācijām, lai diskutētu par aktuālajiem eiro ieviešanas jautājumiem.

Lai palielinātu visu sabiedrības mērķgrupu izpratni par Latvijas un ikviena tās iedzīvotāja ieguvumiem un riskiem, valstij pievienojoties eirozonai, ir nepieciešamas kvalitatīvas diskusijas, tāpēc tikšanās laikā premjers uzklausīs NVO ekspertu priekšlikumus par eiro ieviešanas procesu, kā arī kopīgi diskutēs par ieguvumiem un riskiem, kas mūs sagaida pēc eiro ieviešanas.

Valsts kancelejas direktore, Memoranda īstenošanas padomes vadītāja Elita Dreimane sanāksmē informēs par sadarbības memoranda īstenošanu un padomes darbu 2012. gadā, kā arī par tās aktuālajiem uzdevumiem.

Šogad sadarbības memorandam pievienosies 41 jauna organizācija, t.sk. Rīgas Latviešu biedrība, Pacientu Ombuds, Rīgas Aktīvo senioru alianse, Latvijas Pediatru asociācija, Centrs „Dardedze”, biedrība „DIA+LOGS”, Latvijas Automobiļu federācija.

Tikšanās notiks 1. februārī no plkst. 13:00 līdz 15:00 Brīvības bulvārī 36, Ministru kabineta Zaļajā zālē, 2. stāvā.

Mediju iespējas
Paredzēta iespēja filmēt un fotografēt pirms un pēc tikšanās, kā arī žurnālistu līdzdalība sēdē.

Papildinformācija:
Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padome ir konsultatīva institūcija, kuras darbības mērķis ir sekmēt Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memorandā noteikto mērķu sasniegšanu. Padomes uzdevums ir sniegt priekšlikumus Ministru prezidentam un ieteikumus ministrijām, lai uzlabotu valsts pārvaldes institūciju un pilsoniskās sabiedrības sadarbību. Padomes sekretariāta funkcijas īsteno Valsts kanceleja. Šobrīd Memorandu parakstījušas jau 305 nevalstiskās organizācijas.

Plašāka informācija par nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memorandu lasāma šeit.

Padomes nolikums, sastāvs un sēžu protokoli pieejami šeit.

Papildus informācija:
Gunta Freimane
Komunikācijas departamenta konsultante
Tālr.: 67082929, 28341699
[email protected]

Informāciju sagatavoja:
Sabīne Spurķe
Komunikācijas departamenta vecākā referente
Tālr.: 67082987, 20604166
[email protected]

Dalies ar ziņu