Skip to main content

PS kopsapulce: valsts ekonomiskā izaugsme un principi partijas VIENOTĪBA veidošanā

Sestdien, 16. aprīlī, notiks partijas „Pilsoniskā savienība” (PS) kopsapulce, kurā dienaskārtības galvenie jautājumi ir valsts tautsaimnieciskās attīstības risinājumi un principi partijas VIENOTĪBA izveidei.

Ar ziņojumiem par valsts tautsaimnieciskās attīstības jautājumiem kopsapulcē uzstāsies PS priekšsēdētājs un partiju apvienības VIENOTĪBA līdzpriekšsēdētājs Ģirts Valdis Kristovskis, Eiropas Parlamenta deputāte un valdes locekle Inese Vaidere, PS Tautsaimniecības darba grupas vadītāja Ināra Dundure, un ar videouzrunu –  finanšu ministrs Andris Vilks. Par kultūras un izglītības lomu nācijas izaugsmē runās kultūras ministre Sarmīte Ēlerte un Saeimas Izglītības komisijas vadītāja, PS valdes locekle Ina Druviete. Paredzēts pieņemt Rezolūciju par PS mērķiem ekonomiskās izaugsmes un stabilitātes veicināšanai.

Par Pilsoniskās savienības skatījumu uz VIENOTĪBA kā vienotas partijas izveidi ziņojumus sniegs Eiropas Parlamenta deputāte Sandra Kalniete un Saeimas sekretārs, PS priekšsēdētāja vietnieks Kārlis Šadurskis. Paredzēts pieņemt Rezolūciju par partijas VIENOTĪBA veidošanu.

„Pilsoniskās savienības” kopsapulces dalībniekus ar uzrunām sveiks Ministru Prezidents Valdis Dombrovskis, partijas Jaunais laiks un partiju apvienības VIENOTĪBA priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa un partijas „Sabiedrība citai politikai” priekšsēdētājs Aigars Štokenbergs. „Pilsoniskās savienības” biedrus video tiltā uzrunās arī Eiropas Parlamenta Eiropas Tautas partijas grupas prezidents Žozefs Douls.

Kopsapulcē tiks ievēlēta arī jaunā PS valde un ar balsojumu apstiprināts partijas priekšsēdētājs.

PS kopsapulce notiks Maritim Park Hotel Riga, Slokas ielā 1. Kopsapulce sāksies plkst. 11.00, tās darbu plānots pabeigt plkst. 16.15.

Informāciju sagatavoja
Dace Balode
PS preses sekretāre
Tālr.: 29289491

 

Dalies ar ziņu