Skip to main content

PS norobežojas no anonīmās vēstules, kuras autors uzdodas par tās biedru

Partija „Pilsoniskā savienība” (PS) norobežojas no anonīmās vēstules, kas š. g. 6. un 7. aprīlī publicēta vairākos interneta portālos un kuras autors uzdodas par PS biedru. „Pilsoniskā savienība” uzskata, ka šādas vēstules autora vienīgais mērķis varētu būt veidot šķeltniecisku noskaņojumu pirms kongresa, maldināt sabiedrību par diskusiju gaisotni partijā un diskreditēt PS līderus. Vēstules autors ir centies nodarīt kaitējumu gan „Pilsoniskajai savienībai”, gan partiju apvienībai VIENOTĪBA.

Ikvienam PS biedram ir pieejama biedru sarakstes vietne internetā, ar kuras palīdzību viņš var uzrunāt visus PS biedrus, kuri lieto internetu, tāpēc patiesībai neatbilst vēstules autora apgalvojums, ka viņam nav pieejama biedru kontaktinformācija. Tāpat atbalstu saziņā ar PS biedriem var jautāt PS birojā, kura kontaktinformācija pieejama partijas mājaslapā.

Šodien kļuva zināms, ka, nosūtot savu vēstuli medijiem, vēstules autors ir parakstījies kā „Andris Z.” PS vēlas darīt zināmu, ka biedru vidū no 20 Andriem ir tikai viens, kura uzvārds sākas ar burtu „Z”, un tas ir Andris Zaviļeiskis, PS Siguldas nodaļas biedrs, individuāli praktizējošs zvērināts advokāts, tagad arī Siguldas novada domes deputāts, 2009. gada pašvaldību vēlēšanās ievēlēts no „Pilsoniskās savienības”.

„Pilsoniskā savienība” un A.Zaviļeiskis aicina tos medijus, kuri publicēja anonīmo, PS biedra vārdā rakstīto vēstuli, sniegt precizējošu informāciju, kas minēta šajā preses paziņojumā, un nesaistīt vēstules autoru ar partiju „Pilsoniskā savienība”.

Informāciju sagatavoja:
Dace Balode
PS preses sekretāre
Tālr.: 29289491
www.pilsoniska-savieniba.lv

 

Dalies ar ziņu