Skip to main content

PS RD frakcija: Baraņņiks savus pienākumus neizpildīja ne kā sabiedriskas organizācijas, ne kā domes amatpersona

Rīgas Domes (RD) bloka „Vienotība” partijas “Pilsoniskā savienība“ (PS) frakcija ir nepatīkami pārsteigta par Rīgas Domes deputāta un Satiksmes un transporta lietu komitejas priekšsēdētāja Vadima Baraņņika, kurš ir arī sabiedriskās organizācijas “9. maijs.lv”izpilddirektors, paviršo un bezatbildīgo attieksmi pret saviem pienākumiem.

Kā zināms, 9. maija pasākuma rīkotājs Uzvaras parkā bija biedrība “9. maijs.lv”, kura līdz ar to uzņēmās arī atbildību par sabiedrisko kārtību pasākuma laikā, tātad arī par to, lai netiktu traucēta sabiedriskā transporta kustība. Diemžēl biedrība ”9. maijs.lv” nespēja nodrošināt, ne to, lai Uzvaras parks netiktu piemēslots ar sadzīves atkritumiem, ne arī to, lai sabiedriskais transports kursētu, ievērojot kustības grafiku. Paradoksālākais ir tas, ka minētās biedrības izpilddirektors Vadims Baraņņiks ir arī Rīgas Domes Satiksmes un transporta lietu komitejas priekšsēdētājs, bet tas nekādā veidā nepalīdzēja pasākumu plānot tā, lai tas neradītu nopietnus transporta sastrēgumus Pārdaugavā.

Vakar sabiedriskais transports kavējās aptuveni par 25 minūtēm, bet, piemēram, 25. autobusa pēdējais reiss no centra uz Pārdaugavu nokavēja 45 minūtes.

“Pilsoniskās savienības” RD frakcija informē, ka vērsīsies pie Domes priekšsēdētāj Nila Ušakova ar lūgumu paskaidrot, kurš ir atbildīgs par sabiedriskā transporta sastrēgumiem vakar Pārdaugavā un ar sadzīves atkritumiem piemēsloto Uzvaras parku pēc 9. maija pasākumiem, kā arī lūgs sodīt vainīgos.

 

Dalies ar ziņu