Skip to main content

Ministru prezidents, Saeimas priekšsēdētāja un ārlietu ministrs izsaka līdzjūtību Spānijas tautai

Ceturtdien, 12. maijā, Ministru prezidents Valdis Dombrovskis nosūtījis vēstuli Spānijas premjerministram Hosē Luisam Rodrigesam Sapatero saistībā ar vakar Spānijas pilsētas Lorkas apkārtnē notikušo zemestrīci. Ministru prezidents izsaka visdziļāko līdzjūtību bojā gājušo tuviniekiem un cietušajiem.

Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa nosūtījusi līdzjūtības vēstules Spānijas parlamenta Senāta priekšsēdētājam Ksavjeram Roho (Javier Rojo) un Deputātu kongresa priekšsēdētājam Hosē Bono Martinesam (Jose Bono Martinez) saistībā ar Spānijā notikušo postošo zemestrīci.

Saeimas vārdā S. Āboltiņa pauž visdziļāko līdzjūtību Spānijas tautai un sērojošajām ģimenēm, kas pāragri zaudējušas tuviniekus. 

Ārlietu ministrs Ģirts Valdis Kristovskis nosūtījis līdzjūtības vēstuli Spānijas ārlietu un sadarbības ministrei Trinidadei Himenesai (Trinidad Jimenez) saistībā ar Spānijas dienvidaustrumos notikušajām zemestrīci, kurā bojā gājuši vismaz desmit cilvēki un daudzi desmiti ir ievainoti.

Ģ. V. Kristovskis savā vēstulē izsaka visdziļāko līdzjūtību bojāgājušo un cietušo piederīgajiem un visai Spānijas tautai.

Informāciju sagatavoja:

Laine Kučinska
Valsts kancelejas
Komunikācijas departamenta vadītāja vietniece
Tālr.: 67082905
[email protected]

Saeimas Sabiedrisko attiecību biroja
Preses dienests
Tālr.: +371 67087218
[email protected]

LR Ārlietu ministrijas
Preses un informācijas nodaļa
Tālr.: 67016 272
[email protected]

 

 

Dalies ar ziņu