Skip to main content

Pulks: invalīdu biedrībām jājūt reāls atbalsts sociālajā jomā

Partijas „Vienotība” Rīgas domes deputāts Olafs Pulks rosina atbrīvot no nekustamā īpašuma nodokļa maksas sabiedriskā labuma organizācijas.

Rīgas domē deputāts iesniedzis priekšlikumu invalīdu biedrībai „Aizvējš” nodot bezatlīdzības lietošanā telpas Rīgas pašvaldības Zemgales izpilddirekcijā, 13,12m2 platībā, tai skaitā atbrīvot biedrību no nekustamā īpašuma nodokļa maksas, kas sastāda 20,89 Ls gadā.

„Ļoti ceru, ka „Saskaņas centrs” Rīgas domes deputāti atbalstīs manu priekšlikumu un parādīs cik nozīmīga ir sociālā joma pilsētā”, skaidro deputāts Olafs Pulks.

Invalīdu biedrības un citu sabiedriskā labuma organizāciju darbs ir nenovērtējams ieguldījums sociālās palīdzības sniegšanā Rīgas pilsētas iedzīvotājiem. Sabiedriskā labuma organizācija neveic komercdarbību.

Aicināšu domes vadību noteikt šādu atbalstu visām sabiedriskā labuma organizācijām pilsētā, kuras izmanto Rīgas pašvaldībai piederošas telpas. Pašvaldības negūtie ieņēmumi būs salīdzinoši nelieli, bet tas būs milzīgs atspaids sabiedriskā labuma organizācijām. Esmu saņēmis nākamos saucienus pēc palīdzības, iesniegumu no sabiedriskā labuma organizācijas – krīžu un konsultāciju centra „Skalbes”, informē deputāts Olafs Pulks.

LR Finanšu ministrija atbrīvo no NĪN maksājumiem tās sabiedriskā labuma organizācijas un nodibinājumus, kas savu darbību īsteno tām piederošajās ēkās un inženierbūvēs.

Papildus informācija:
Olafs Pulks
Tālr.: 29450254

Informāciju sagatavoja:
Ieva Graudiņa-Šutko
Rīgas domes deputātu frakciju bloka „Vienotība” referente
Tālr.: 26189652
[email protected]

Dalies ar ziņu