Skip to main content

RAPLM darbinieki atbalsta Mežotnes internātskolas skolēnus

Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijas (RAPLM) darbinieki jau ceturto gadu atbalsta Mežotnes internātskolas audzēkņus ar pašu sarūpētām dāvanām.

„Ziemassvētki ir laiks, kad katrs no mums var apstāties ikdienas steigā un padomāt kā padarīt pasauli labāku. Mēs vēlamies sagādāt prieku un svētku sajūtu tiem, kuriem neklājas viegli,” pauž ministrijas valsts sekretāre Laimdota Straujuma.

Apzinot skolēnu vēlmes un vajadzības, ministrijas darbinieki jau ceturto gadu internātskolas audzēkņiem sarūpējuši mazas dāvanas, apģērbu, apavus un ikdienā nepieciešamās sadzīves preces. Tāpat bērniem tiks dāvātas grāmatas un rotaļlietas.

RAPLM darbinieki cer, ka bērniem sarūpētās veltes sagādās prieku un padarīs gaišākus ne tikai ziemas saulgriežus un Jaunā gada gaidīšanas svētkus, bet arī visu nākamo gadu.

Akciju pirms četriem gadiem ierosināja Veselības ministrija, aicinot valsts pārvaldes darbiniekus iesaistīties labdarībā, dāvinot fizisko un garīgo veselību veicinošas lietas. Akcijas mērķis bija popularizēt sabiedrībā veselīgu dāvanu ideju, jo neveselīgs uzturs un fizisko aktivitāšu trūkums rada nozīmīgas bērnu un jauniešu veselības problēmas.

Mežotnes internātskola dibināta 1996. gada 1. septembrī uz Mežotnes lauksaimniecības skolas bāzes, kur skolēni iegūst zināšanas pēc pamatizglītības un vispārējās vidējās izglītības vispārizglītojošā virziena programmām. Mežotnes internātskolā mācās 80 skolnieki no visas Latvijas, kur viņiem ir iespēja dzīvot dzīvokļa tipa istabiņās.
 

 

Informāciju sagatavoja:
lze Dišlere
Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijas
Komunikācijas nodaļas vadītāja vietniece
Tālr.: 67770388
[email protected]

Dalies ar ziņu