Skip to main content

RD opozīcija: domes koalīcija turpina savējo bīdīšanu amatos

Partiju apvienības „Vienotība” Rīgas domē (RD) pārstāvētās partijas „Pilsoniskā savienība”(PS) un „Jaunais laiks” (JL) RD Mājokļu un vides komitejas deputāti šodien neatbalstīja jaunas štata vietas izveidošanu RP aģentūrā „Rīgas enerģētikas aģentūra”, tādējādi – protestējot pret RD vadības iesākto politiku – savējo bīdīšanu labi apmaksātos amatos.

Šodien, 14.oktobrī, Mājokļu un vides komitejas darba kārtībā bija iekļauts jautājums par Rīgas enerģētikas aģentūrai nepieciešamo papildus līdzekļu pieprasījumu no pašvaldības 2010. gada budžeta. Papildus aģentūra pieprasīja finansējumu arī jaunas direktora vietnieka štata vietas izveidošanai, atalgojumam paredzot Ls 1100 mēnesī.

Pēc RD opozīcijas jautājumiem, vai tiks rīkots konkurss un kādām prasībām būtu jāatbilst pretendentam, tika paskaidrots, ka konkurss netiks rīkots un jauno direktora vietnieku izraudzīsies Rīgas domes vadība.

No neoficiāliem avotiem kļuvis zināms, ka RP aģentūras „Rīgas enerģētikas aģentūras” direktora vietnieks būs domes priekšsēdētāja partijas biedrs un komponists Armands Strazds. Iespējamo A.Strazda kandidatūru var uzskatīt par atklātu savējo bīdīšanu amatos. Arī Strazda kompetence enerģētikas jautājumos ir apšaubāma, uzskata politisko partiju apvienības „Vienotība” RD pārstāvēto partiju PS un JL deputāti.

 

Papildus informācija:
Māris Puriņš
Tel. 25486000

Dalies ar ziņu