Skip to main content

RD opozīcija: RD vadība atbalsta opozīciju par 50%

RD frakciju bloka „Vienotība” deputāti ir gandarīti, ka RD vadība atbalstījusi opozīcijas priekšlikumu un iedzīvotājiem kompensēs izdevumus, kas radušies saistībā ar dzeramā ūdens kvalitātes analīžu veikšanu.

Otrdien, 5. jūlijā RD opozīcijas deputāti nosūtījuši vēstuli RD priekšsēdētāja p.i. Andrim Amerikam (LPP/LC), kurā pieprasīja kompensēt visus izdevumus no Rīgas pilsētas pašvaldības budžeta, kas iedzīvotājiem radušies ķīmisko vielu noplūdes dēļ pēc ugunsgrēka biroja ēku kompleksa "Baltais vējš" angārā, kas atrodas Rīgā, Ulmaņa gatvē 119.

Divas stundas vēlāk, Ameriks uzdod izvērtēt palīdzības iespējas iedzīvotājiem. Šodien, Mājokļu un vides komitejas sēdē, skatot šo jautājumu Komitejas vadītājs Vjačeslavs Stepaņenko (LPP/LC) informēja, ka iedzīvotājiem Mārupītes apkārtnē būs iespēja ūdens analīzes veikt bezmaksas.

„Esam jau pieraduši pie tā, ka pozīcija „paņem” mūsu priekšlikumus un realizē savus PR gājienus, tomēr svarīgākais ir tas, ka iedzīvotājiem nebūs jāmaksā,” uzsver deputāts Valdis Gavars (V).

Uzņēmuma „Rīgas ūdens” vadība Komitejas sēdē piedāvāja piešķirt 50% atlaidi par ūdens analīžu pārbaudes veikšanu Mārupītes apkārtnes iedzīvotājiem, bet opozīcijas deputāti pieprasīja kompensēt analīžu veikšanu no pašvaldības budžeta pilnā apmērā.

Šobrīd panākts arī tas, ka Mārupītes apkārtnes iedzīvotājiem tiks atvieglota pieslēgšanās centrālajam ūdensvadam, skaidro deputāts V. Gavars.

Papildus informācija:
Valdis Gavars, tālr.: 25486042
Olafs Pulks, tālr.: 29450254

Informāciju sagatavoja:
Ieva Graudiņa-Šutko
Partijas Jaunais laiks Rīgas domes deputātu frakcijas referente
Tālr.: 26189652,
[email protected]

 

Dalies ar ziņu