Skip to main content

RD opozīcijas un vairākuma deputāti vienoti atbalsta rīdzinieku intereses

Šodien Rīgas Domes Pilsētas attīstības komitejas sēdē pēc Vienotības deputātu priekšlikuma tika izmainīts to projektu saraksts, kuri šobrīd tiks finansēti no Rīgas pilsētas infrastruktūras fonda. Vienbalsīgi balsojot opozīcijas un vairākuma deputātiem tika pieņemts lēmums par 176 600 eiro piešķiršanu pašvaldības dzīvojamo māju Brīvības ielā 443, 445 un 451 pievienošanai pilsētas centralizētajam kanalizācijas tīklam. RD Attīstības departamenta darbinieki nebija projektu iekļāvuši atbalstāmo vidū.

Šobrīd izsmeļamo kanalizācijas bedru atrašanās minēto Brīvības gatves māju pagalmos, tuvu māju ārsienām, dzīvokļos rada antisanitārus sadzīves apstākļus, izplatās smaka, veselībai kaitīgas sēnītes, citi mikroorganismi un pasliktinās iedzīvotāju veselība.

Lai nepārsniegtu kopējo pilsētas investīciju projektiem paredzēto summu, 868 437,92 eiro, uz nākamo finanšu piešķiršanas reizi tika pārcelta Anniņmuižas meža gājēju celiņu labiekārtošana par 209 659,69 eiro.

„Operatīva palīdzība cilvēkiem, kuri dzīvo antisanitāros un veselībai bīstamos apstākļos ir svarīgāka, nekā gājēju celiņu labiekārtošana, ko iespējams veikt turpmāk,” uzskata Rīgas Domes deputāts Olafs Pulks.

Vienotības deputāti uzskata, ka šīsdienas vienprātīgais opozīcijas un vairākuma deputātu balsojums apliecina iespēju un nepieciešamību aktīvāk sadarboties, lai īstenotu rīdziniekiem nozīmīgus projektus.

Dalies ar ziņu