Skip to main content

RD „Vienotība”: Rīgas pilsētai jāuzņemas atbildība par rīdziniekiem, nodrošinot bezmaksas braukšanu sabiedriskajā transportā

RD frakcijas „Vienotība” deputāti Rīgas pilsētas budžeta grozījumos rosinās piešķirt bezmaksas braukšanu Rīgas sabiedriskajā transportā daudzbērnu ģimenēm un atkārtoti rosinās piešķirt braukšanas maksas atvieglojumus 100% apmērā Rīgas pilsētas 5. – 9. klašu skolēniem.

Rīgas domes deputāti Olafs Pulks un Juris Viņķelis jau 2010. gadā rosināja piešķirt bezmaksas braukšanu Rīgas pilsētas sabiedriskajā transportā 5. – 9. klašu skolēniem, no Rīgas pilsētas budžeta atvēlot šim mērķim nepieciešamos 1 250 000 latu. Taču RD valdošā kliķe priekšlikumu noraidīja.

Šobrīd norit darbs, lai aprēķinātu, kādi Rīgas pilsētas budžeta līdzekļi nepieciešami, lai Rīgas pilsēta bezmaksas braukšanu sabiedriskajā transportā spētu nodrošināt arī daudzbērnu ģimeņu bērniem. Uz Rīgas pilsētas budžeta grozījumiem RD frakcija „Vienotība” plāno rosināt piešķirt līdzekļus arī daudzbērnu ģimeņu pārvadāšanai sabiedriskajā transportā bez maksas.

„Vienotība ir par taisnīgu risinājumu un par to, ka Rīgas pilsētas pašvaldībai ir jāuzņemas atbildība par savas pilsētas iedzīvotājiem – par pensionāriem, par skolēniem un par daudzbērnu ģimenēm”, uzsver RD frakcijas „Vienotība” deputāti, norādot, ka nekādā gadījumā nevēlas pretnostatīt pensionārus un ģimenes ar bērniem, kā to iepriekš medijos ir izplatījis Rīgas domes priekšsēdētājs.

Papildus informācija:
Olafs Pulks
Tālr.: 29450254

Informāciju sagatavoja:
Kristīna Ancāne
Rīgas domes bloka "Vienotība"
deputātu palīdze
Tālr.: 25486049

 

Dalies ar ziņu