Skip to main content

RD „Vienotība”: Saskaņas centrs atbildību par slideniem tiltiem uzveļ rīdziniekiem

RD frakciju bloka „Vienotība” deputāti pieprasa skaidrojumu par ārkārtas situāciju Dienvidu tilta kompleksā š. g. 4. februārī. Bloka „Vienotība” deputāti uzskata, ka nevar atstāt bez uzmanības RD Satiksmes departamenta atbildīgo dienestu bezdarbību, laicīgi nenovēršot izveidojušos apledojumu uz tilta, tādēļ rosinājuši šo jautājumu izskatīt, izdiskutēt un atrisināt Satiksmes un transporta lietu komitejā.

RD „Vienotība” deputāti ir neizpratnē par RD Satiksmes un transporta lietu komitejas vadītāja Vadima Baraņņika rīcību, uzdodot uz tiltiem izvietot ātruma ierobežojuma zīmes: „Diemžēl komitejas vadītājs nevēlas risināt problēmu, lai nodrošināt drošu braukšanu uz Rīgas tiltiem, viņš noņem jebkādu atbildību no sevis, tagad par netīrītiem un slideniem tiltiem atbildību uzņemsies ikviens autovadītājs personīgi”.

Ņemot vērā, ka opozīcijas deputāti ir pieprasījuši RD Satiksmes un transporta lietu komitejas vadītāja V. Baraņņika demisiju, izdotais rīkojums izvietot ātruma ierobežojošas zīmes ir „atrādīšanās” sabiedrībā, imitējot darbību, vēl jo vairāk tādēļ, ka Baraņņikam nemaz nav tiesību izdot rīkojumus.

„Vienotība” RD deputāti uzsver, ka zīmju izvietošana ir īstermiņa risinājums, diemžēl Baraņņika kungam nav ilgtermiņa stratēģijas un nākotnes redzējuma satiksmes infrastruktūras sakārtošanai Rīgas pilsētā.

Papildus informācija:
Juris Viņķelis
Tālr.: 29243996

Kristīna Ancāne
Rīgas domes bloka "Vienotība"
deputātu palīdze
Tālr.: 25486049

 

Dalies ar ziņu