Skip to main content

RD Vienotība: SIA Rīgas namu pārvaldnieks valde nespēj pildīt savus pienākumus, jau vairākkārt notikušas mahinācijas ar rīdzinieku naudu

Partijas „Vienotība” Rīgas domes deputātu frakcija pieprasa atstādināt Rīgas pašvaldības SIA „Rīgas namu pārvaldnieks” valdi, jo tā netiek galā ar veicamo uzdevumu – kvalitatīva apsaimniekošanas pakalpojuma nodrošināšanu un jau vairākkārt notikušas finanšu mahinācijas.

Frakcija atgādina, ka tad, kad no SIA Rīgas namu pārvaldnieks pazuda 247 tūkst. Ls valde to pamanīja tikai pēc gada, turklāt, tikai mēnesi pēc šo nelikumību konstatēšanas valde vērsās tiesībsargājošās institūcijās.

Vēl ne tik sen, tika apzagts RNP iecirknis „Valdemārs”, pazuda viens dators, lai gan it kā nekā svarīga (tā apgalvo vienīgi RNP), tomēr tieši iecirknī „Valdemārs” KNAB 2011. gadā aizturēja divus darbiniekus aizdomās par kukuļņemšanu; sakritība, ir pārāk liela, skaidro deputāti.

„Vienotība” deputātu rīcībā nonākusi neoficiāla informācija, ka no amata SIA Rīgas namu pārvaldnieks atbrīvotas vairākas augsta līmeņa amatpersonas, tai skaitā tehniskais direktors, jo tie izsaimniekojuši iedzīvotāju naudu, kura iekasēta par dzīvojamo māju apsaimniekošanu un remontiem.

„Ja valde neredz, kas notiek viņiem degungalā, tad ko viņi redz un ko viņi vispār dara, un par ko algu saņem, ja apkārt tāds bardaks?” neizpratnē ir deputāti.

Šie gadījumi ir apliecinājums tam, ka „mega organizācijas” – SIA Rīgas namu pārvaldnieks izveidošana, palielinājusi korupciju un naudas līdzekļu izlietojuma nepārskatāmību. Nekas nav mainījies – namu pārvalžu vadītāji pārsaukti par iecirkņu vadītājiem, pieaudzis SC pietuvināto personu „štats” un izveidota valde, kas algā saņem tūkstošus.

Papildus informācija:
Olafs Pulks
Tālr.: 29450254

Informāciju sagatavoja:
Ieva Graudiņa-Šutko,
Partijas Vienotība Rīgas domes deputātu frakcijas referente
Tālr.: 26189652
[email protected]

 

Dalies ar ziņu