Skip to main content

RD„Vienotība” aicina Ušakovu informēt sabiedrību un deputātus par saviem nodomiem saistībā ar Krājbanku, kas aizdomīgi sakrīt ar Antonova domām

Ņemot vērā, ka Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs turpina Rīgas domes vārdā publiski paust informāciju par Latvijas Krājbanku, bet jautājumi par Rīgas domes rīcību saistībā ar Latvijas Krājbanku nav apspriesti ar pārējiem Rīgas domē ievēlētajiem deputātiem, RD frakcija „Vienotība” aicina Ušakovu 28.03.2012. notiekošajā RD Finanšu un administrācijas lietu komitejā iekļaut jautājumu par Rīgas pilsētas pašvaldības turpmāko rīcību saistībā ar Latvijas Krājbanku.

RD frakcijas „Vienotība” deputāti uzskata, ka Ušakovs nepamatoti publiskajā vidē izplata domes vārdā paziņojumus, tādējādi uzurpējot varu: „Šādi jautājumi būtu izdiskutējami un izlemjami attiecīgajās komitejās, taču Ušakova kungs, acīmredzot, pārstāv kāda cita intereses, slēpjoties aiz Rīgas domes vārda. Rīgas pilsētas pašvaldībā ir ievēlēti sešdesmit deputāti, tādēļ korekti būtu šos jautājumus izdiskutēt visiem kopā un nonākt pie vienota viedokļa”, norāda frakcijas deputāti.

Jāatgādina, ka Rīgas domes priekšsēdētājs Latvijas Krājbankā noguldījis Rīgas nodokļu maksātāju naudu ar nieka 1% peļņas Vienotības deputāti norāda, ka, noguldot naudu ar tik zemu procentu likmi, Rīgas pašvaldība nerīkojās kā labs saimnieks, kurai ir uzticēta rīdzinieku naudas pārvaldīšana.

Papildus informācija:
Olafs Pulks
Tālr.: 29450254

Informāciju sagatavoja:
Kristīna Ancāne
Rīgas domes frakcijas "Vienotība"
deputātu palīdze
Tālr.: 25486049

 

Dalies ar ziņu