Skip to main content

Reirs: novēlu akadēmiskas zināšanas un bagātīgu dzīvesgudrību!

Finanšu ministrs Jānis Reirs šodien, 1. septembrī, apmeklēja Banku augstskolu, lai sveiktu augstskolas akadēmisko personālu un studentus ar mācību gada sākšanos, kā arī pārrunātu šobrīd aktuālos jautājumus valsts un Eiropas Savienības (ES) finanšu jomā.

“Studentiem un visam akadēmiskajam personālam 1. septembris ir kā 1. janvāris. Tas ir jauns posms savā izaugsmē un iecerēto mērķu sasniegšanā. Mācīšanās ir ļoti aizraujošs process. Tas mūs disciplinē, pilnveido un sniedz arvien jaunas iespējas. Zināšanas – tās ir jaunas virsotnes karjerā, sadzīvē un personībā. Tas viss izskaidro izglītības īpašo lomu gan Latvijas kopīgā izaugsmē, gan sabiedrības dzīves kvalitātē,” norāda finanšu ministrs Jānis Reirs.

Augstskolas akadēmiskajam personālam ministrs novēlēja aizrautību mācīt, dalīties savās zināšanās, kā arī arvien turpināt sevi izglītot. Savukārt studentiem Jānis Reirs novēlēja zinātkāri gūt pēc iespējas vairāk zināšanu, lai dienās Latvija var lepoties ar jauniem profesionāļiem.

Pēc svinīgās uzrunas ministrs ar studentiem pārrunāja aktuālos jautājumus saistībā ar 2016. gada valsts budžetu, Grieķijas ekonomisko situāciju un ES ekonomisko attīstību. Ministrs uzsvēra solidaritātes lielo nozīmi gan valsts iekšējo jautājumu risināšanā, gan arī ES līmenī, pieņemot lēmumus par palīdzības sniegšanu Grieķijai kā arī bēgļu jautājumā.

Informācijas sagatavotāja:
Laura Upīte
Komunikācijas departamenta vecākā referente
Tālr. (+371) 67083881
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu