Skip to main content

Rīgā ir jāsamazina budžeta deficīts!

Šodien „Saskaņas centra” un „Gods kalpot Rīgai” RD deputāti ar savu balsojumu trīskāršoja pilsētas budžeta deficītu, salīdzinot ar 2012. gadu, un, noslēdzot finanšu gadu, tas būs 10,3%.

VIENOTĪBAS deputāti balsoja pret grozījumiem 2013. gada budžetā, jo uzskata, ka tik bezrūpīga attieksme pret pilsētas finansēm, un caurspīdīguma trūkums apdraud gan sociālo palīdzību, gan pilsētas attīstības programmas.

„Bez pietiekama skaidrojuma un pamatojuma septiņus miljonus, tātad vairāk nekā trešo daļu no visa pamatbudžeta palielinājuma, saņēma „Rīgas satiksme”, it kā zaudējuma segšanai. Šis uzņēmums ir īsts „melnais caurums” pilsētas finanšu plūsmā, jo sabiedrībai nav iespējams iegūt informāciju par līdzekļu izmantošanu. Turklāt, ja uzņēmums īstenotu prognozējamu saimniecisko darbību, tad iespējamie zaudējumi tiktu prognozēti savlaicīgi, nevis tie rodas spontāni bez jebkādas saimnieciskās plānošanas. Rodas pārliecība par labas un profesionālas pārvaldības trūkumu „Rīgas satiksmē”, uzskata Rīgas domes VIENOTĪBAS frakcijas vadītāja vietnieks Olafs Pulks.

Informāciju sagatavoja:
Rīgas domes frakcija VIENOTĪBA
Tālr.: 67105864

 

Dalies ar ziņu