Skip to main content

Rīgas domes deputāti jau ceturto gadu rīko labdarības akciju „Radi prieku skumjās acīs”

Rīgas domes deputātu frakcijas „Vienotība” deputāti sadarbībā ar biedrību „Labo darbu aģentūra” jau ceturto gadu aicina Jūs atvērt savas sirdis, lai radītu Ziemassvētku prieku vientuļu un vecu cilvēku mājās!

Jau par tradīciju kļuvusi akcija „Radi prieku skumjās acīs”, kurā visi kopā pirms Ziemassvētkiem atbalstām vientuļos un dzīves grūtībās nonākušos, gan ar praktiskām un noderīgām lietām, gan saldumiem un dažādiem kārumiem, kas priecē un rada gaišākus svētkus ik vienam!

Aicinām Jūs un Jūsu kolektīvu arī šogad atbalstīt šo akciju, lai visi kopā mēs ienestu svētku prieku un gaišumu daudzās mājās. Akciju savā kolektīvā lūdzam organizēt līdz 20. decembrim, lai līdz Ziemassvētkiem paspējam akcijas laikā saziedotās mantas sasaiņot un nogādāt tiem, kuriem tās ir vairāk nepieciešamas.

Lai saziedoto mantu nogādāšana pie mums neradītu Jums papildus neērtības, lūdzu, informējiet mūs – pēc mantām aizbrauksim ar savu transportu.

Akcijas laikā aicinām ziedot pārtikas preces: konfektes, miltus, cukuru, kafiju, tēju, piparkūkas, cepumus, medu, makaronus, rīsus, griķus, zirņus, putraimus, u.c. Tāpat aicinām ziedot arī svecītes, krūzītes, segas, čības u.c. praktiskas lietas, kas iepriecinās vientuļos un vecos ļaudis.

Lai vēlāk varētu Jums pateikt paldies par atbalstu mūsu labdarības akcijā, lūdzu savu dalību labdarības akcijā apstiprināt, zvanot pa tālruni 26189652 (Ieva) vai sūtot e-pastu: [email protected] vai [email protected].

Šo gadu laikā kopā esam radījuši prieku un gaišākus svētkus daudzu vientuļu un vecu cilvēku sirdīs, akcijā saziedotās mantas saņēmuši vairāk kā tūkstotis rīdzinieku!

PALDIES Jums par līdzšinējo atbalstu un sadarbību mūsu akcijā!
Uz tikšanos akcijā „Radi prieku skumjās acīs”.

Patiesā cieņā
Partijas „Vienotība” Rīgas domes deputāti
2012. gada 28. novembrī

 

Dalies ar ziņu