Skip to main content

Rīgas namu pārvaldnieks atskaitīsies par 2015. gadā sastrādāto

Rīt, 21. janvārī plkst. 9:00 610. telpā notiks Rīgas domes Mājokļu un vides komitejas sēde, kurā tiks izvērtēta Rīgas namu pārvaldnieka valdes atskaite par kapitālsabiedrības darbību 2015.gadā. Jautājums ir iekļauts komitejas darba kārtībā pēc Vienotības deputāta Valda Gavara pieprasījuma. Rīgas namu pārvaldnieka atskaitē par paveikto aizvadītajā gadā deputāts ir aicinājis iekļaut arī skaidrojumu, kādi darbi ir veikti, lai uzlabotu situāciju avārijas stāvoklī esošajās mājās.

2015. gada oktobrī Rīgas namu pārvaldnieka pārvaldībā bija 27 avārijas stāvoklī esošas ēkas, kurās remonta darbi bija jāveic nekavējoties, un vairāk nekā 200 ēkas, kurās bija jāveic remontdarbi, lai varētu turpināt to ekspluatāciju.

Aizvadītajā gadā Valsts Kontrole revīzijā Rīgas namu pārvaldniekā atklāja, ka dzīvokļu īpašnieki, maksājot par sava īpašuma pārvaldīšanu, ir seguši gandrīz visus ar māju pārvaldīšanu nesaistītos izdevumus. Rīgas domes Mājokļu un vides departaments ir norādījis uz RNP darbinieku nepietiekamu kompetenci un labas pārvaldības principu neievērošanu.

Informāciju sagatavoja:
Nils Josts
RD VIENOTĪBAS deputātu frakcijas pārstāvis
Tālr.: 67105864
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu