Skip to main content

Iekšlietu ministrs piedalīsies barikāžu 25.gadadienai veltītajos pasākumos

Trešdien, 20.janvārī, Iekšlietu ministrijas un iekšlietu nozares vadība piedalīsies 1991.gada barikāžu 25.gadadienai veltītajos atceres pasākumos, kā arī tiksies ar barikāžu dalībniekiem un apbalvos iekšlietu nozares darbinieku bērnu radošo darbu konkursa “Barikādēm – 25” laureātus.

Plkst. 12.00 notiks ziedu nolikšanas ceremonija pie barikāžu aizstāvju atdusas vietām II Meža kapos – šajā pasākumā piedalīsies arī Igaunijas un Lietuvas iekšlietu ministri Hanno Pevkurs un Sauļus Skvernelis, kuri šajā dienā uzturas Latvijā Baltijas valstu trīspusējās iekšlietu ministru tikšanās ietvaros.

Plkst. 13.00 1991.gada barikāžu muzejā Rīgā, Krāmu ielā 3, Iekšlietu ministrijas vadība, kā arī iekšlietu dienestu vadība tiksies ar 1991.gada barikāžu dalībniekiem un barikāžu laikā bojā gājušo ģimenes locekļiem. Barikāžu muzejā notiks arī iekšlietu nozares darbinieku bērnu radošo darbu izstāde par godu Barikāžu atceres 25.gadadienai un izstādes dalībnieku apbalvošana.

Savukārt plkst. 15.00 iekšlietu nozares amatpersonas piedalīsies ziedu nolikšanā pie Brīvības pieminekļa, kā arī pie kritušo piemiņas vietām Bastejkalnā.

Informāciju sagatavoja:
Gunta Skrebele
Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363, 29494943
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu