Skip to main content

Rinkēvičs tiekas ar Ungārijas valsts sekretāru ES lietās

FOTO no tikšanās

10. decembrī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs tikās ar Ungārijas valsts sekretāru ES lietās Šabolcu Takāču (Szabolcs Takács), kurš Latvijā bija ieradies darba vizītē.

Tikšanās laikā abas puses pārrunāja Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības (ES) Padomē prioritātes, īpašu uzmanību pievēršot Transatlantiskajai tirdzniecības un ieguldījumu partnerībai (TTIP) un Eiropas Komisijas prezidenta Žana Kloda Junkera (Jean-Claude Juncker) 300 miljardu eiro investīciju plānam. Tika pārrunāta arī aktuālā situācija ES un Krievijas attiecībās, notikumi Ukrainā un ES Austrumu partnerības iniciatīva.

Š. Takāčs sarunas laikā pauda atbalstu Latvijas prezidentūras prioritātēm, kā arī uzsvēra, ka Latvija savas prezidentūras laikā var rēķināties ar Ungārijas atbalstu visos sadarbības formātos.

Vizītes laikā Š. Takāčs tikās arī ar Ārlietu ministrijas parlamentāro sekretāri Zandu Kalniņu-Lukaševicu. Šī ir pirmā reize, kad Š. Takāčs apmeklē Latviju un pirmā ārvalstu vizīte pēc iecelšanas jaunajā amatā šā gada 8. decembrī.

Papildus informācija:
LR Ārlietu ministrija
Preses un informācijas nodaļa
Tālr.: (371) 67016 272
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu