Skip to main content

Rīt notiks VIENOTĪBAS pašvaldību deputātu kandidātu forums

Rīt Rīgā uz kopīgu forumu pulcēsies visi partijas VIENOTĪBA pašvaldību deputātu kandidāti. Kandidātus un sarakstu līderus uzrunās Ministru prezidents Valdis Dombrovskis, iepazīstinot klātesošos ar priekšlikumiem un prioritātēm valsts un novadu attīstībai nākamajos gados.

Pasākums norisināsies rīt, 24. aprīlī, kinoteātra “Splendid Palace” telpās, Elizabetes ielā 61, tā sākums plkst. 14.00. Uz forumu laipni aicināti arī plašsaziņas līdzekļu un sabiedrības pārstāvji.

Pasākumu ar redzējumu par partijas mērķiem un uzdevumiem gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās atklās VIENOTĪBAS valdes priekšsēdētāja, Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa.

Forumā ar VIENOTĪBAS piedāvājumu Rīgai un visai Latvijai klātesošos iepazīstinās arī Rīgas vēlēšanu saraksta līdere Sarmīte Ēlerte, kā arī partijas reģionālie līderi, tostarp Madonas novada pašvaldības priekšsēdētājs Andrejs Ceļapīters, Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietnieks, VIENOTĪBAS Cēsu nodaļas vadītājs Jānis Rozenbergs, Smiltenes novada domes priekšsēdētāja vietniece, VIENOTĪBAS Smiltenes reģionālās nodaļas vadītāja Ilze Vergina un citi.

Dalies ar ziņu