Skip to main content

Šadurskis Cēsīs diskutēs par izglītību un jauniešu iespējām

Ceturtdien, 8.maijā, profesors, Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Kārlis Šadurskis dosies vizītē uz Cēsīm, kur piedalīsies vairākās diskusijās un sarunās par izglītības un jauniešu iespējām.

Plkst.11:00 Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā notiks tikšanās ar 12.klašu skolēniem, lai runātu par tādiem jauniešiem aktuāliem jautājumiem, kas saistīti ar profesijas izvēli, stipendijām un finansējuma iespējām, kādas ir Eiropas Savienības (ES) piedāvātās atbalsta programmas, lai iegūtu pirmo darba pieredzi. Sarunā tiks skarti arī jautājumi par to vai varam ietekmēt procesus Eiropā un kādas ir katra individuālās iespējas tikt sadzirdētam ES varas gaiteņos.

Vizītes ietvaros K. Šadurskis tiksies arī ar Cēsu novada domes priekšsēdētāju Jāni Rozenbergu, lai pārrunātu novadam aktuālos izglītības, jauniešu nodarbinātības un iniciatīvu iespējas, kā arī ES fondu un programmu apguves iespējas.

Stiprākas Latvijas un valsts izaugsmes iespējām liela nozīme ir bērnu un jauniešu interešu izglītībai, spējā rosināt bērnos interesi un aizrautību. Ar šo pieredzi K. Šadurskis iepazīsies Cēsu bērnu zinātnes centra Z(in)oo apmeklējumā un tiekoties ar centra vadītāju Paulu Irbinu.

„Skola, izglītība un zinātne ir jomas, kuras redzu kā Latvijas visaugstāko prioritāti. Tādēļ vienmēr pēc iespējas ar prieku atsaucos aicinājumam un iespējām viesoties skolās un jauniešu centros, lai dalītos savās zināšanās, pieredzē, kā arī smeltos jaunas idejas, tiekoties ar jauniešiem un novada ļaudīm,” saka K. Šadurskis.

Vizītes noslēgumā, plkst. 17:00 VIENOTĪBAS reģionālajā un atvērtajā birojā Cēsīs notiks tikšanās ar pilsētas un novada iedzīvotājiem. Laipni aicināts ikviens interesents!

Papildus informācija:
Eiropas Parlamenta deputāta Kārļa Šadurska birojs
Tālr.: +371 29239515
E-pasts: [email protected]
www.sadurskis.lv

Dalies ar ziņu