Skip to main content

Šadurskis viesojas Liepājā un Grobiņā

FOTO no tikšanās, TV Kurzeme intervijas VIDEO

Tā kā Liepājas pilsētā pēdējā mēneša laikā ir samilzis jautājums par skolu apvienošanu, kā rezultātā ir radusies ažiotāža ne tikai vecāku vidū, bet raisījušās diskusijas pedagogu starpā par tā lietderīgumu,VIENOTĪBAS Liepājas nodaļa uzaicināja K. Šadurski (12.Saeimas vietnieks, VIENOTĪBAS frakcijas priekšsēdētājas vietnieks, MP ārštata padomnieks nacionālās izglītības attīstības jautājumos, Budžeta un finanšu komisijas priekšsēdētājs) apmeklēt Liepājas Raiņa 6.vidusskolu, kura iespējams nākotnē varētu pretendēt uz reģionālās skolas statusu.

Jāatzīmē, ka skolu kopš 2013.gada vada K. Strautiņš, kurš stājoties amatā solīja skolā ieviest daudzus būtiskus jauninājumus, kuri būs vērsti ne tikai uz inovatīvu domāšanu, bet arī rīcību. Līdz ar to vizītes laikā bija interesanti uzzināt, kā izvirzītie mērķi tiek realizēti.

Uzklausot skolas direktora stāstīto un skolas vidē redzēto, K. Šadurskis atzina, ka minētā skola ievērojami atšķiras no citām, un apbrīno skolas vadības un pašu skolēnu sasniegumus tik īsā laika periodā, kas liecina, ka veiksmīga menedžmenta rezultātā var sasniegt daudzus rezultātus vienlaicīgi.

Arī mācību stundas laikā, kurā K. Šadurskis 11. klases skolēniem stāstīja par valsts budžetu un nodokļu politiku, dažkārt saņēma āķīgus jautājumus no skolēniem, kas apliecina skolēnu interesi par notiekošo valstī.

Pēcpusdienā K. Šadurskis apmeklēja Grobiņas novada Domi, tikās ar Domes priekšsēdētāju A. Priedolu un VIENOTĪBAS Domes deputātiem, lai pārrunātu Domes sēdē pieņemto lēmumu par skolu reorganizāciju novadā un Grobiņas pilsētā,apmeklētu VIA – S modular houses" ražotni, kas ir viena no lielākām darba devējām Grobiņas novadā, kā arī pasniegtu dāvanu Grobiņas Domei pilsētas 320.dzimšanas dienā.

Informāciju sgatavoja:
VIENOTĪBAS Liepājas nodaļa
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu