Skip to main content

Saeimas priekšsēdētāja atklāj Jauno uzņēmēju dienu

FOTO no Jauno uzņēmēju dienas 2014

Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa trešdien, 7.maijā, atklāja Jauno uzņēmēju dienu 2014 un uzrunāja skolēnu mācību uzņēmumu konkursa nacionālā fināla dalībniekus. Konkursa laureāti dosies pārstāvēt mūsu valsti Eiropas finālā kaimiņvalsts Igaunijas galvaspilsētā Tallinā.

Skolēnu mācību uzņēmumu konkursa mērķis ir veicināt skolēnu uzņēmību un uzdrīkstēšanos, pārbaudot viņu uzņēmējspējas praktiskā darbībā, sekmēt skolēnu prasmes inovatīvu un radošu ideju attīstībā, kā arī attīstīt skolēnu spējas pieņemt pārdomātus un pamatotus lēmumus, kas veicina personisko un sabiedrisko labklājību.

Skolēnu mācību uzņēmumi ir sabiedriskā labuma organizācijas un biznesa izglītības eksperta Latvijas skolās Junior Achievement – Young Enterprise Latvija praktiskā mācību programma. Šogad Latvijas skolēni nodibināja vairāk nekā 700 šādus mācību uzņēmumus.

Jauno uzņēmēju dienas un skolēnu mācību uzņēmumu programmas valsts mēroga fināla atklāšana norisinājās trešdien, 7.maijā, Latvijas Universitātes Lielajā aulā.

Informāciju sagatavoja:
Saeimas Preses dienests

Dalies ar ziņu