Skip to main content

„Saskaņas centrs” un Gods kalpot Rīgai vēlas pasargāt Rīgas būvvaldes vadību no atbildības

„Saskaņas centra” un Gods kalpot Rīgai deputāti noraidīja VIENOTĪBAS priekšlikumu iekļaut 3. decembra domes sēdes dienas kārtībā jautājumu par I.Vircava atbrīvošanu no Rīgas pilsētas būvvaldes vadītāja amata.

VIENOTĪBAS Rīgas domes deputāti uzskata, ka I.Vircava vadītā būvvalde, saskaņojot objekta celtniecību Priedaines ielā divās kārtās, ir pieļāvusi būvlaukuma izveidi uz „Maximas” jumta laikā, kad veikalā atradās cilvēki, kā arī I. Vircavs ir apstiprināts amatā pretēji Būvniecības likuma prasībām, jo viņam nav augstākās izglītības būvniecībā.

Rīgas domes VIENOTĪBAS frakcijas vadītāja Sarmīte Ēlerte: „I.Vircavs ir atbildīgs par rupjām būvvaldes kļūdām. Nils Ušakovs, kura pakļautībā ir Rīgas būvvalde, vēlas pasargāt Vircavu. Tā tiek aizstāvēta bezatbildība, izkurtējusi un iespējams korumpēta sistēma.”

Rīgas pilsētas būvvalde ir Rīgas domes priekšsēdētājam Nilam Ušakovam pakļauta pašvaldības iestāde, kuras uzdevums saskaņā ar Būvniecības likumu, MK Vispārējiem būvnoteikumiem un Rīgas pilsētas būvvaldes nolikumu ir pārzināt un kontrolēt būvniecību Rīgā.

Informāciju sagatavoja:
Nils Josts
RD „Vienotības” frakcijas sabiedrisko attiecību speciālists
Tālr.: 67105864

 

Dalies ar ziņu