Skip to main content

Seile reģionālajā vizītē šonedēļ apmeklēs Cēsis

Izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile piektdien, 4. decembrī dosies reģionālajā vizītē uz Cēsīm. Vizītes laikā ministre apmeklēs vairākas Cēsu izglītības iestādes, tiksies ar pedagogiem, skolēniem un skolēnu vecākiem, kā arī Cēsu pašvaldības vadību un izglītības speciālistiem.

Kopā ar ministri Cēsis apmeklēs Izglītības un zinātnes ministrijas parlamentārais sekretārs Edvards Smiltēns.

Ministre apmeklēs Rāmuļu pamatskolu un tiksies ar skolas pedagogiem (skola līdzās pamatizglītības programmai īsteno arī tālmācības un speciālās izglītības programmas). Cēsu 2. pamatskolā notiks saruna ar skolas administrāciju, pedagogiem un atbalsta personālu (skolas pieredze darbā ar skolēniem ar vairākiem funkcionāliem traucējumiem, pieredze darbā ar skolēniem, kuri tiek integrēti pamatizglītības programmā, jauno pedagogu piesaiste). Cēsu internātpamatskolā – rehabilitācijas centrā ministre iepazīsies ar atbalsta pasākumiem bērniem ar speciālām vajadzībām, tai skaitā, bērniem ar mācīšanās grūtībām un mācīšanās traucējumiem.

Pēcpusdienā ministre Cēsu Bērnu un jauniešu centrā ar Cēsu novada Jauniešu domes pārstāvjiem un pilsētas jauniešiem diskutēs par kvalitatīvas izglītības izpratni. Reģionālo vizīti noslēgs tikšanās ar Cēsu Vecāku domi, kas ir novada pašvaldības ilggadējs sadarbības partneris izglītības attīstības jautājumos, kā arī Cēsu Bērnu un jauniešu centra apmeklējums.

Papildus informācija:
Ilze Salna
Izglītības un zinātnes ministrija
ministres komunikācijas konsultante
Tālr.: 67047960, 26639221
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu