Skip to main content

Šodien, 24. augustā, politisko partiju apvienība svin viena gada dzimšanas dienu

Tieši pirms gada – 2009. gada 24. augustā – aizsākās VIENOTĪBAS ideja. Trīs politisko partiju – Jaunā laika, Pilsoniskās savienības un Sabiedrības citai politikai – līderi vienojās kopīgam mērķim un parakstīja memorandu par sadarbību.

„Šis ir bijis ļoti dinamisks un aktīva darba pilns gads. Šajā laikā esam spējuši izaugt par nozīmīgu politisko spēlētāju, izveidot programmu un izveidot spēcīgu deputātu kandidātu sarakstu 10. Saeimas vēlēšanām. Mūsu vidū ir gan politikā daudz pieredzējušie, gan tie, kas ir sajutuši sevī spēku un nolēmuši kandidēt pirmo reizi,” uzsver VIENOTĪBAS priekšsēdētājs Ģirts Valdis Kristovskis.

Politisko partiju apvienību VIENOTĪBA 2010.gada 6.martā nodibināja partijas „Jaunais laiks” (JL), „Pilsoniskā savienība” (PS) un „Sabiedrība citai politikai” (SCP). Apvienības uzdevums ir sākt Latvijas politisko un sabiedrisko spēku saliedēšanu, balstoties uz kopējām vērtībām un vienotu organizāciju. Apvienības mērķis ir radīt jaunu politisku kultūru Latvijā, platformu, uz kuras strādāt ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kam svarīga pārticīga, godīga un eiropeiska Latvija.

Papildus informācija:
Gunda Reire
Apvienības VIENOTĪBA
sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr.: 29123440
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu