Skip to main content

Šodien dibina VIENOTĪBU

Šodien Latvijas Nacionālajā teātrī, Rīgā, Kronvalda bulvārī 2, notiks partiju apvienības VIENOTĪBA dibināšanas kongress. Kongresa sākums plkst.11.00.

Ar uzrunām apvienības dibināšanas pasākumā uzstāsies apvienību VIENOTĪBA veidojošo partiju līderi: Solvita Āboltiņa, Ģirts Valdis Kristovskis, Aigars Štokenbergs, Valdis Dombrovskis, Sandra Kalniete, Aleksejs Loskutovs, kā arī Sarmīte Ēlerte un citi VIENOTĪBAS atbalstītāji.

Par partiju apvienības dibināšanu balsos kongresa delegāti, kas pārstāv trīs VIENOTĪBU veidojošās partijas – Jaunais laiks, „Pilsoniskā savienība” un „SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI”.

Mūsu uzdevums ir no jauna atgādināt sabiedrībai, ka neesam raduši padoties un samierināties, neesam raduši stāvēt malā un ļaut kādam citam lemt mūsu likteni. Mēs spējam būt vienoti un zinām, ka tieši vienotībā ir mūsu tautas spēks. Ar VIENOTĪBU būs radies jauns, vēl nebijuša vēriena politiskais spēks Latvijā, kam būs pa spēkam nākamo četru gadu laikā mainīt politisko kultūru Latvijā un īstenot stabilu valsts virzību uz labklājību, uzsver VIENOTĪBAS dibinātāji.

Apvienības VIENOTĪBA dibināšanas kongresa noslēgumā plašsaziņas līdzekļu pārstāvji ir laipni aicināti uz preses konferenci, kurā apvienības līderi – Solvita Āboltiņa, Ģirts Valdis Kristovskis un Aigars Štokenbergs atbildēs uz preses pārstāvju jautājumiem.

Kā iepriekš ziņots, partijas Jaunais laiks, „Pilsoniskā savienība” un „SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI” 2009.gada augustā vienojās par spēku konsolidēšanu apvienības izveidošanai 10.Saeimas vēlēšanām. Viens no jaunās apvienības mērķiem ir godīga, atbildīga un kompetenta politika. Partijas apņemas sākt Latvijas politisko un sabiedrisko spēku saliedēšanu, balstoties uz kopējām vērtībām, kopēju pārmaiņu programmu un vienotu organizāciju.

Lēmumu piedalīties partiju apvienības VIENOTĪBA veidošanā jau atbalstījuši visu trīs partiju kopsapulces.

Dalies ar ziņu