Skip to main content

Šodien notiks video čati ar L.Mūrnieci un A.Štokenbergu

Trešdien, 29. septembrī, politisko partiju apvienība VIENOTĪBA aicina piedalīties videočatos ar iekšlietu mnistri Lindu Mūrnieci un VIENOTĪBAS līdzpriekšsēdētāju Aigaru Štokenbergu.

Saruna ar L. Mūrnieci norisināsies 29. septembrī laikposmā no plkst.12.00 līdz plkst.12.45 apvienības vortālā www.vienotiba.lv. L. Mūrniece stāstīs par aktualitātēm iekšlietu jomā, iepazīstinās VIENOTĪBAS programmu un mērķiem, apvienības dalību 10. Saeimas vēlēšanās, kā arī atbildēs uz skatītāju tiešraidē uzdotiem jautājumiem.

Saruna ar A. Štokenbergu norisināsies 29. septembrī laikposmā no plkst. 14.00 līdz plkst. 14.45 apvienības vortālā www.vienotiba.lv. A. Štokenbergs iepazīstinās VIENOTĪBAS programmu un mērķiem, apvienības dalību 10. Saeimas vēlēšanās, kā arī atbildēs uz skatītāju tiešraidē uzdotiem jautājumiem.

Politisko partiju apvienību VIENOTĪBA 2010.gada 6.martā nodibināja partijas „Jaunais laiks” (JL), „Pilsoniskā savienība” (PS) un „Sabiedrība citai politikai” (SCP). Apvienības uzdevums ir sākt Latvijas politisko un sabiedrisko spēku saliedēšanu, balstoties uz kopējām vērtībām un vienotu organizāciju. Apvienības mērķis ir radīt jaunu politisku kultūru Latvijā, platformu, uz kuras strādāt ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kam svarīga pārticīga, godīga un eiropeiska Latvija.

Papildus informācija:

Gunda Reire
Apvienības VIENOTĪBA
sabiedrisko attiecību vadītāja
29123440
[email protected]

 

Dalies ar ziņu