Skip to main content

Šodien videočats ar aizsardzības ministru Imantu Lieģi

Ceturtdien, 19. augustā, politisko partiju apvienība VIENOTĪBA aicina piedalīties videočatā ar aizsardzības ministru Imantu Lieģi.

Saruna ar I. Lieģi norisināsies 19. augustā laikposmā no plkst. 15.00 līdz plkst. 15.45 apvienības vortālā www.vienotiba.lv. I. Lieģis stāstīs par reformām aizsardzības nozarē, Latvijas dalību starptautiskajā misijā Afganistānā, Aizsardzības ministrijas attiecībām ar uzņēmējiem, jauno Zemessardzes likumu, NATO jauno stratēģiju un citām aktualitātēm aizsardzības jomā. Ministrs arī iepazīstinās ar VIENOTĪBAS programmu un mērķiem, apvienības dalību 10. Saeimas vēlēšanās, kā arī atbildēs uz skatītāju tiešraidē uzdotiem jautājumiem

Politisko partiju apvienību VIENOTĪBA 2010. gada 6. martā nodibināja partijas „Jaunais laiks” (JL), „Pilsoniskā savienība” (PS) un „Sabiedrība citai politikai” (SCP). Apvienības uzdevums ir sākt Latvijas politisko un sabiedrisko spēku saliedēšanu, balstoties uz kopējām vērtībām un vienotu organizāciju. Apvienības mērķis ir radīt jaunu politisku kultūru Latvijā, platformu, uz kuras strādāt ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kam svarīga pārticīga, godīga un eiropeiska Latvija.

Papildus informācija:
Gunda Reire
Apvienības VIENOTĪBA sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr.: 29123440
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu