Skip to main content

Valdi Dombrovski kā nākamo Ministru prezidentu izvēlas 72% no VIENOTĪBAS aptaujātajiem Latvijas iedzīvotājiem

Politisko partiju apvienības VIENOTĪBA īstenotās vērienīgās tautas aptaujas starprezultāti liecina, ka 72% no aptaujātajiem Latvijas iedzīvotājiem kā nākamo Ministru prezidentu izvēlas Valdi Dombrovski. Patlaban VIENOTĪBA ir aptaujājusi gandrīz 40 000 Latvijas iedzīvotāju.

VIENOTĪBAS aptaujā jau ir piedalījušies 39 755 Latvijas iedzīvotāju, un 28 659 balsis ir atdotas pašreizējam Ministru prezidentam, VIENOTĪBAS Ministru prezidenta amata kandidātam pēc vēlēšanām Valdim Dombrovskim.Šis balsojums tiks turpināts arī septembrī.

Dažādi sabiedriskās domas pētījumi liecina, ka politiskā priekšvēlēšanu cīņa norisināsies starp divu kardināli atšķirīgu politisko spēku Ministru prezidenta kandidātiem – Valdi Dombrovski un Jāni Urbanoviču. Tāpēc VIENOTĪBA aptaujā iedzīvotājus, lūdzot norādīt, kuram no šiem diviem kandidātiem Valsts prezidentam pēc vēlēšanām būtu jāuztic valsts vadīšana.

„Izšķiršanās ir vienkārša, bet skaidra un skaudra: Dombrovska vai Urbanoviča valdība Latvijā. Izvēle ir par Latvijas nākotni – turpināsim Valda Dombrovska iesākto stabilitātes un ekonomikas augšupejas kursu vai piekritīsim Jāņa Urbanoviča piedāvātajām pārmaiņām, kuru rezultāts būs Latvijas valsts pazaudēšana,” uzsver VIENOTĪBAS priekšsēdētājs Ģirts Valdis Kristovskis.

Tautas balsojuma rezultāti līdz vēlēšanām tiks iesniegti Valsts prezidentam, aicinot, pēc vēlēšanām nominējot nākamo Ministru prezidentu, ņemt vērā Latvijas iedzīvotāju izdarīto izvēli.

VIENOTĪBA tautas aptauju veic dažādos veidos. Latvijas iedzīvotāji tiek aicināti aizpildīt īpaši izveidotu anketu, norādot kuram no diviem Ministru prezidenta kandidātiem – Valdim Dombrovskim vai Jānim Urbanovičam – Valsts prezidentam pēc vēlēšanām būtu jāuztic valsts vadīšana. Anketa ir publicēta VIENOTĪBAS avīzē, ko saņem 300 000 Latvijas mājsaimniecību, kā arī apvienības mājas lapā www.vienotiba.lv. Anketa ir arī pieejama VIENOTĪBAS birojā un ar tās palīdzību iedzīvotājus visā Latvijā aptaujā apvienības deputātu kandidāti, biedri un atbalstītāji.

Politisko partiju apvienību VIENOTĪBA 2010.gada 6.martā nodibināja partijas „Jaunais laiks” (JL), „Pilsoniskā savienība” (PS) un „Sabiedrība citai politikai” (SCP). Apvienības uzdevums ir sākt Latvijas politisko un sabiedrisko spēku saliedēšanu, balstoties uz kopējām vērtībām un vienotu organizāciju. Apvienības mērķis ir radīt jaunu politisku kultūru Latvijā, platformu, uz kuras strādāt ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kam svarīga pārticīga, godīga un eiropeiska Latvija.

Papildus informācija:
Gunda Reire
Apvienības VIENOTĪBA
sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr.: 29123440
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu