Skip to main content

Šodien VIENOTĪBAS videosarunā Saeimas deputāts Aleksejs Loskutovs

Šodien, 22. augustā, laikposmā no plkst. 12.00 līdz 12.45 partija VIENOTĪBA aicina piedalīties videosarunā ar Saeimas deputātu, Korupcijas novēršanas apakškomisijas priekšsēdētāju Alekseju Loskutovu.

Videosarunas laikā skatītājiem būs iespēja tiešsaistē iztaujāt deputātu gan par līdz šim paveikto, gan mērķiem un iecerēm nākamajā Saeimas sasaukumā, kā arī uzdot citus sevi interesējošus jautājumus.

Loskutovs ir LU tiesību doktors, specializējies krimināltiesībās un kriminoloģijā un šobrīd strādā Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas, Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijās, kā arī Korupcijas novēršanas un Demogrāfijas politikas apakškomisijās.

Tāpat Loskutovs ir Baltijas Starptautiskās akadēmijas asociētais profesors. Iepriekš bijis KNAB priekšnieks, Latvijas Policijas akadēmijas docētājs, vadošais kriminologs Latvijas kriminoloģisko pētījumu centrā, kā arī veicis akadēmisko darbu Biznesa institūtā RIMPAK Livonija, Baltijas Starptautiskā akadēmijā, Biznesa augstskolā “Turība”, Rēzeknes augstskolā un Daugavpils Universitātē.

Saruna ar Loskutovu norisināsies tiešraidē VIENOTĪBAS vortālā www.vienotiba.lv

Informāciju sagatavoja:
Laila Timrota
Partijas VIENOTĪBA
preses sekretāre
Tālr.: 29373547
[email protected]

 

Dalies ar ziņu