Skip to main content

Štokenbergs apmeklēs Aglonas svētkus un vairākus policijas un ugunsdzēsēju iecirkņus

Pirmdien, 15. augustā, tieslietu ministrs un iekšlietu ministra pienākumu izpildītājs A. Štokenbergs apmeklēs Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētkus Aglonā. Tieslietu ministrija saskaņā ar normatīvajiem aktiem nodrošina šo svētku rīcības komitejas darbību un virza pasākuma nodrošināšanas un drošības plāna projekta un finansējuma apmēra apstiprināšanu Ministru kabinetā.

2011. gadā Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētku pasākumu nodrošināšanai no valsts budžeta ir piešķirti 78 432 lati. Tieslietu ministrijas budžetā ir piešķirts finansējums 33 089 latu apmērā, kas ir novirzīts atkritumu konteineru nomai un to kompleksai apkalpošanai, pārvietojamo tualešu nomai, nepārtrauktas elektroapgādes garantēšanai pasākumu norises vietai, apskaņošanas pakalpojumu nodrošināšanai un citiem pasākumiem. Pārējām iesaistītajām institūcijām – Iekšlietu ministrijai, Zemkopības ministrijai, Veselības ministrijai – no valsts budžeta līdzekļiem ir piešķirti 45 343 lati.

Tāpat ministrs plānojis apmeklēt vairākus Valsts policijas (VP) un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) iecirkņus, lai iepazītos ar darba organizāciju un apstākļiem tajos. Ministrs plānojis apmeklēt VP Latgales reģiona pārvaldes Preiļu iecirkni un VP Zemgales reģiona pārvaldes Aizkraukles iecirkni, kā arī VUGD posteņus Preiļos un Līvānos.

Informāciju sagatvoja:
Inga Saleniece
Tieslietu ministra preses sekretāre
Tālr. 26564629
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu