Skip to main content

Skaidros iedzīvotāju viedokli par Dombrovska izaugsmes plānu “RAŽOŠANA, DARBS, IZGLĪTĪBA”

Sākot ar 11. augustu, visā Latvijā notiks iedzīvotāju aptauja ar mērķi noskaidrot viedokli par „Vienotības” premjera amata kandidāta Valda Dombrovska izstrādāto rīcības plānu stabilai Latvijas attīstībai.

Šī plāna mērķis ir trīs gadu laikā spert būtiskus soļus bezdarba mazināšanā, ražošanas attīstībā, konkurētspējas kāpināšanā, valsts pārvaldes uzlabošanā un izglītības sistēmas izmaiņās. Plāns tapis, V. Dombrovskim cieši sadarbojoties ar vairākiem Latvijas, Igaunijas, Somijas un Vācijas ekspertiem.

V. Dombrovska rīcības plāna centrā ir Latvijas iedzīvotāju intereses un vajadzības, tādēļ īpaši svarīgi ir noskaidrot iedzīvotāju viedokli par plānā paredzētajiem risinājumiem. „Vienotības” deputātu kandidāti jau uzsākuši Rīgas un reģionu iedzīvotāju iepazīstināšanu ar plāna saturu. Sākot ar ceturtdienu, 11. augustu „Vienotības” pārstāvji ir devušies uz iedzīvotāju dzīvesvietām visā Latvijā, lai uzklausītu viņu vērtējumu par plānu turpmākajai valsts attīstībai. Pēc aptaujas rezultātu apkopošanas un izvērtēšanas tiks ņemtas vērā aptaujā norādītās prioritārās vajadzības.

Aptauju veic pasaules vadošās mārketinga komunikāciju grupas McCann Worldgroup uzņēmums MWorks.

 

 

Dalies ar ziņu