Skip to main content

Štokenbergs apmeklēs Valsts policijas un VUGD daļas Jēkabpilī, Liepājā, Saldū un Jelgavā

Lai klātienē iepazītos ar dienestu darbu reģionos, iekšlietu ministra pienākumu izpildītājs, tieslietu ministrs Aigars Štokenbergs 18. un 19. augustā apmeklēs Valsts policijas(VP) un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta(VUGD) daļas Jēkabpilī, Liepājā, Saldū un Jelgavā.

18. augustā A. Štokenbergs tiksies ar VP Jēkabpils iecirkņa vadību un iepazīsies ar iecirkņa darbu. Ministrs Jēkabpilī apmeklēs arī VUGD Jēkabpils daļu, kā arī apmeklēs Jēkabpils tiesu.

Savukārt piektdien, 19. augustā A. Štokenbergs viesosies Liepājā – VP Kurzemes reģionālajā pārvaldē, kur tiks iepazīstināts ar pārvaldes darba rezultātiem, noziedzības stāvokli apkalpojamajā teritorijā, sadarbību ar iedzīvotājiem un citām aktualitātēm. Ministrs apmeklēs arī VUGD Kurzemes reģiona brigādi un Liepājas daļu.

Vizītes turpinājumā viņš apmeklēs VP Kurzemes reģionālās pārvaldes Saldus iecirkni, kur tiks iepazīstināts ar iecirkņa telpām un aktualitātēm kārtības nodrošināšanā, kā arī apmeklēs VUGD Saldus daļu.

Vizītes noslēgumā ministrs apmeklēs arī VP Jelgavas iecirkni, apskatīs operatīvās vadības nodaļas telpas, īslaicīgās aizturēšanas vietu, darba kabinetus, kā arī iepazīsies ar VUGD darbu Jelgavā.

Informāciju sagatavoja:
Gunta Skrebele
Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363, 29494943
[email protected]

 

Dalies ar ziņu