Skip to main content

Štokenbergs pārliecināsies par VUGD gatavību reaģēt krīžu situācijās

Ceturtdien, 11. augustā, plkst. 12:00, iekšlietu ministra pienākumu izpildītājs tieslietu ministrs Aigars Štokenbergs apmeklēs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Operatīvās vadības pārvaldi Rīgā, Hanzas ielā 5, lai iepazītos ar dienesta gatavību reaģēt krīžu situācijās.

Apmeklējuma laikā VUGD priekšnieks Oskars Āboliņš iepazīstinās ministru ar VUGD Operatīvās vadības pārvaldes Centrālo sakaru punktu, kur klātienē varēs vērot, kā no iedzīvotājiem tiek pieņemti un apstrādāti zvani uz vienoto ārkārtējo notikumu tālruņa numuru 112, tiks pārrunātas arī ieceres šī pakalpojuma darbības uzlabošanai un iespēju paplašināšanai. Līdzās tam ministrs tiks iepazīstināts ar to, kā darbojas apziņošanas sistēma Latvijā un kādas darbības VUGD veic, lai sekmētu krīzes pārvarēšanu un radīto seku likvidēšanu.

Apmeklējuma ilgums plānots apmēram 30 minūtes. Tā noslēgumā plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem būs iespēja intervēt ministru un VUGD priekšnieku.

Plašsaziņas līdzekļiem dalību pasākumā lūgums iepriekš pieteikt, zvanot VUGD Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vecākajai speciālistei Viktorija Šembelei pa tālruni 29468106 vai rakstot uz [email protected]

Informāciju sagatavoja:
Māris Zariņš
Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas
sabiedrisko attiecību speciālists
Tālr.: 67219213, 29120858
[email protected]

 

 

Dalies ar ziņu