Skip to main content

Straujuma vadīs Lielo un stratēģiski nozīmīgo investīciju projektu koordinācijas padomes sēdi

Trešdien, 19.augustā, Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas vadībā notiks Lielo un stratēģiski nozīmīgo investīciju projektu koordinācijas padomes sēde.

Sēdes darba kārtībā paredzēts izskatīt jautājumu par uzņēmuma AS „KVV Liepājas metalurgs” darbību, aktuālajiem piedāvājumiem SIA “CEMEX” ceļa infrastruktūras problēmjautājuma atrisināšanai, kā arī tiks ziņots par aktivitātēm stratēģiskajā sadarbībā ar Ķīnu tirdzniecības un investīciju veicināšanas jomā.

Lielo un stratēģiski nozīmīgo investīciju projektu koordinācijas padomes sēde notiks Ministru prezidenta zālē, Ministru kabinetā (Rīga, Brīvības bulvāris 36). Sēdes sākums pulksten 15.

Mediju iespējas: TV/FOTO iespēja sēdes sākumā, pēc sēdes atbildes uz žurnālistu jautājumiem pēc pieprasījuma.

Informācijai:
2010.gada 10.augustā tika izveidota Lielo un stratēģiski nozīmīgo investīciju projektu koordinācijas padome, lai nodrošinātu saskaņotu starpresoru sadarbību sekmīgai investīciju projektu īstenošanai Latvijas valsts interesēs, kā arī lai lemtu par nepieciešamajiem pasākumiem konkrētu, Latvijai stratēģiski nozīmīgu investīciju projektu virzīšanā. Padomi vada Ministru prezidents, un padomes locekļi ir septiņi nozaru ministri. Padomes sekretariāta funkcijas veic LIAA.

Papildinformācija:
Zaiga Barvida
Komunikācijas departamenta vadītāja vietniece
Tālrunis: 67082902
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu