Skip to main content

Trešdien VIENOTĪBAS birojā Valdis Dombrovskis tiksies ar vēlētājiem

Trešdien, 8. septembrī, pašreizējais Ministru prezidents, politisko partiju apvienības VIENOTĪBA Ministru prezidenta kandidāts pēc vēlēšanām un apvienības vēlēšanu saraksta līderis Vidzemē Valdis Dombrovskis VIENOTĪBAS birojā tiksies ar vēlētājiem.

V. Dombrovskis stāstīs par jaunāko ekonomikas izaugsmē un paveikto dziļās ekonomiskās krīzes pārvarēšanā. Ministru prezidents arī iepazīstinās ar VIENOTĪBAS programmu un mērķiem, apvienības dalību 10. Saeimas vēlēšanās, kā arī atbildēs uz diskusijas dalībnieku uzdotiem jautājumiem.

Diskusijā piedalīsies arī VIENOTĪBAS līderi – apvienības priekšsēdētājs Ģirts Valdis Kristovskis, līdzpriekšsēdētāji Solvita Āboltiņa un Aigars Štokenbergs, apvienības deputātu kandidāti, biedri un atbalstītāji. Aicināti visi interesenti!

Ministru prezidenta V. Dombrovska tikšanās ar vēlētājem norisināsies 8. septembrī laikposmā no plkst. 18.00 līdz plkst. 19.30 VIENOTĪBAS birojā Rīgā, K. Barona ielā 3.

Politisko partiju apvienību VIENOTĪBA 2010.gada 6.martā nodibināja partijas „Jaunais laiks” (JL), „Pilsoniskā savienība” (PS) un „Sabiedrība citai politikai” (SCP). Apvienības uzdevums ir sākt Latvijas politisko un sabiedrisko spēku saliedēšanu, balstoties uz kopējām vērtībām un vienotu organizāciju. Apvienības mērķis ir radīt jaunu politisku kultūru Latvijā, platformu, uz kuras strādāt ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kam svarīga pārticīga, godīga un eiropeiska Latvija.

Papildus informācija:
Gunda Reire
Apvienības VIENOTĪBA
sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr.: 29123440
E-pasts: [email protected] 

Dalies ar ziņu