Skip to main content

Tukumā nodibināta VIENOTĪBAS jauniešu organizācija

29. jūlijā Tukumā ar vienbalsīgu lēmumu nodibināta pirmā politisko partiju apvienības VIENOTĪBA reģionālā jauniešu organizācija. Par tās valdes priekšsēdētāju ievēlēts Edmunds Jurēvics, valdē ievēlēti Zane Seidare, Gatis Gereišs un Elīna Seidare.

Jaunieši Tukumā uzsākuši kopīgu darbu, lai veicinātu Tukuma novada attīstību. Jauniešu galvenais uzdevums ir veicināt Tukuma novada izaugsmi, uzlabojot infrastruktūru un radot to pieejamāku jauniešiem, realizēt vairākus jauniešu ideju projektus, darboties sociālajā jomā un popularizēt apvienību „VIENOTĪBA” reģionālajā līmenī. Vairāki VIENOTĪBAS Tukuma jauniešu organizācijas dalībnieki aktīvi darbojas arī Tukuma novada domes Jaunatnes lietu komisijā.

VIENOTĪBAS Tukuma jauniešu organizācijas vadītājs Edmunds Jurēvics norāda, ka „Mūsu darbības mērķi ietver dažādus jaunatni interesējošus jautājumus. Pirms pavisam neilga laika Tukuma jauniešu forumā, kuru rīkoja Tukuma jaunatnes lietu komisija, pulcējās vairāk kā simts Tukuma novada aktīvākie jaunieši, kas skaidri norādīja virzienu, kurā mums kopā virzīties. Kopā mēs esam spēks un varam sasniegt daudz vairāk!”

VIENOTĪBAS Tukuma reģionālās jauniešu organizācijas dibināšanas kopsapulcē līdzās jauniešiem piedalījās arī Tukuma novada domes deputāti Dace Lebeda un Artis Jomerts, Tukuma novada domes izpilddirektors Māris Rudaus – Rudovskis, partijas „Jaunais laiks” Tukuma nodaļas vadītājs Jānis Palkavnieks, un citi interesenti.

Dalies ar ziņu