Skip to main content

Uzņēmēju seminārs par eiro

Trešdien, 30. janvārī, Finanšu ministrijas rīkotajā seminārā uzņēmējiem un grāmatvežiem būs iespēja plašāk iepazīties ar eiro ieviešanas procesu un jautājumiem, kas skar uzņēmējdarbības veikšanu un grāmatvedības uzskaiti pārejas periodā. Diskusijas daļā uzņēmēji, kas piedzīvojuši pāreju uz eiro Igaunijā, dalīsies savā pieredzē ar Latvijas kolēģiem. Seminārā informēs par grāmatvedības uzskaites vadlīnijām, cenu atspoguļošanu, kases aparātu pielāgošanu un citiem jautājumiem, kā arī problēmām, kas būtiskas uzņēmējiem eiro ieviešanas sakarā.

Uzņēmumi, kas darbojas Eiropas Savienības valstīs, kur norēķinos izmanto eiro, tostarp mūsu kaimiņvalstī – Igaunijā, – jau ir saskārušies ar valūtas maiņas nestajām izmaiņām uzņēmuma darbā. Vairums atzīst, ka ieguvumi noteikti atsver īslaicīgu spriedzi, ko rada valūtas maiņas process. Semināra dalībniekiem būs iespēja piedalīties pieredzes apmaiņā ar šo uzņēmumu pārstāvjiem. Viņi atzīst, ka eiro ieviešanas gaitā, lielākos saspīlējumus rada klientu un pārdevēju savstarpējās attiecības, apkalpojošā personāla spriedze un klientu neiecietīgums.

Seminārs notiek trešdien, 30. janvārī plkst. 10:00, Valsts ieņēmumu dienesta lielajā zālē, Smilšu ielā 1. Caurlaides pieteikšanai, lūdzam informēt par dalību, sūtot kontaktinformāciju, vārdu un uzvārdu uz e-pastu [email protected]. Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments.

Informāciju sagatavoja:
Jolanta Sermā
Eiro komunikācijas projekta vadītājas asistente
Tālr.: 67095502
[email protected]

 

Dalies ar ziņu