Skip to main content

Vaidere atbalsta konkursu jauniešiem „Izzini Eiropas Savienību ar geocaching elementiem”

Šodien, 2013. gada 10.maijā, Jelgavā norisināsies politiskās erudīcijas un orientēšanās pasākums jauniešiem ar slēpņošanas (geocoaching) elementiem. Konkursa organizators – partijas VIENOTĪBA reģionālais atvērtais birojs Jelgavā aicinājis piedalīties pasākumā jauniešus, lai piedāvātu iespēju sportiskā noskaņā iepazīt Jelgavu, kā arī ar dažādiem jautājumiem kontrolpunktos raisītu interesi gan par Jelgavu, gan par Eiropas Savienību, tās politiku, kultūru un vēsturi. Viena no pasākuma atbalstītājām ir Eiropas Parlamenta deputāte Inese Vaidere, kura sarūpējusi balvas visiem pasākuma dalībniekiem. Konkursa uzvarētāji pēc deputātes ielūguma tiks aicināti viesoties Briselē.

„Pasākumam ir pieteicies liels komandu skaits – tas rāda, ka Latvijā ir zinātkāri, apķērīgi, iniciatīvas bagāti un ar sportisku apņēmību apveltīti jaunieši, kuri vēlas līdzdarboties un kuri prot noorganizēt svētkus sev un citiem. Šis pasākums ir atraktīvs veids, kā jauniešiem izzināt Jelgavu un tuvāk iepazīt Eiropas Savienību. Saistot savu pilsētu ar norisēm Eiropā, mēs varam atkal atgādināt, ka Eiropa nav tur, ārā – mēs esam Eiropa!" par konkursa mērķi stāsta Inese Vaidere.

Orientēšanās pasākums šodien Jelgavā sāksies plkst. 17:00, labāko apbalvošana plkst. 20:30 partijas VIENOTĪBA reģionālajā atvērtajā birojā Jelgavā.

Informāciju sagatavoja:
Eiropas Parlamenta deputātes
Prof. Ineses Vaideres biroja vadītāja
Tālr.: +37167814199, +37129223714

 

Dalies ar ziņu