Skip to main content

Vaidere sveic Latvijas lauku sievietes

Eiropas Parlamenta deputātes Ineses Vaideres ilggadējie sadarbības partneri – Latvijas Lauku sieviešu asociācija – piektdien, 26. novembrī svinēja savu desmito pastāvēšanas jubileju pasākumā „ Sieviete – dvēsele un atbalsts laukos”.

Deputāti un LLSA vieno vairāki veiksmīgi sadarbības projekti – kopīga pirmās Vislatvijas sieviešu konferences organizācija, I.Vaideres dalība lekciju ciklā sievietēm, lasot lekcijas par politikas un ekonomikas plānošanu, likumdošanu un normatīvajiem aktiem Vidzemes, Kurzemes, Latgales un Zemgales reģionos, kā arī sadarbība „Latvijas Avīzes” organizētajā konkursā „Sieviete Latvijai” un virkne citu lielu un mazu kopdarbu. Ievērojot ielūgumā minēto lūgumu uz LLSA 10. konferenci ierasties Latviešu tautas tērpos, deputāte par godu šim pasākumam ietērpās savā Zemgales novada tautastērpā, lai apsveiktu LLSA skaistajā jubilejā un ar nelielu humora devu pasniegtu LLSA priekšsēdētājai Rasmai Freimanei četrzvaigžņu piparkūku ordeni.

„Lai mūsu projekti ir tikpat jauki, cik jauka ir piparkūku smarža pirms Ziemassvētkiem, lai tajos tikpat daudz asuma, kā piparkūkas pipariņš, un lai sievietes laukos turpina pārliecināt pasauli par savu spēku un skaistumu, kas vienmēr ir bijis arī Latvijas spēks,” pasākuma dalībniecēm teica deputāte.

Dalies ar ziņu