Skip to main content

Veido VIENOTĪBAS nodaļas Latvijas reģionos

Sekojot politisko partiju „Jaunais laiks” (JL), „Pilsoniskā sabiedrība” (PS) un „Sabiedrība citai politikai” (SCP) lēmumam veidot apvienību VIENOTĪBA, Latvijas reģionos sadarbības sarunas ir uzsākušas arī partiju nodaļas. Sarunu veiksmīga iznākuma rezultātā veidosies VIENOTĪBAS reģionālās nodaļas.

Piektdien, 19. martā, sadarbības sarunās tiksies JL, PS un SCP Jelgavas pilsētas, Jelgavas novada un Ozolnieku novada nodaļu vadītāji.

„Mēs neesam atdalīti no tiem procesiem, kas notiek mūsu partijās Latvijas līmenī. Esam gatavi apvienot savus centienus un kopīgi strādāt arī reģionos, ne tikai Rīgā. Novēršot sadrumstalotību un vienojoties, varam uzvarēt 10. Saeimas vēlēšanās,” norāda JL Jelgavas pilsētas nodaļas vadītājs, Jelgavas domes priekšsēdētāja vietnieks Aigars Rublis.

Savukārt jau 13. martā VIENOTĪBU veidojošo partiju reģionālo nodaļu sadarbības sarunas notika Ķekavā, kur tika pieņemta rezolūcija par sadarbību Ķekavas novada domē un panākta vienošanās par VIENOTĪBAS Ķekavas nodaļas veidošanu.

„Gan sabiedrība kopumā, gan VIENOTĪBU veidojošo partiju biedri acīmredzami novērtē gan paveikto situācijas stabilizēšanai Latvijā, gan godīgas politikas augstos mērķus, ar kuriem iesim uz 10. Saeimas vēlēšanām. Ideju par partiju aktīvu sadarbību reģionu līmeni ir iniciējušas pašas nodaļas, un tas norāda uz jaunu pagrieziena punktu Latvijas politikā, kur izšķiroša nozīme ir politisko spēku saliedētībai un iedzīvotāju gribai līdzdarboties,” norāda VIENOTĪBAS līdzpriekšsēdētāja Solvita Āboltiņa.

VIENOTĪBAS valdes priekšsēdētājs Ģirts Valdis Kristovskis reģionālās sadarbības veicināšanu uzskata par vienu no savas darbības galvenajiem uzdevumiem šajā amatā: „VIENOTĪBU veidojošās partijas apvieno spēcīgus līderus visā Latvijā. Esmu gandarīts, ka tūlīt pēc apvienības izveides gatavību sadarboties ir izrādījuši arī partiju reģionālie pārstāvji. Ķekavas un Jelgavas iniciatīvas ir labs signāls pārējām nodaļām.”

„Reģionālās aktivitātes norāda uz būtiskām tendencēm – gan uz mūsu biedru vēlmi un gatavību aktīvi rīkoties, gan uz VIENOTĪBAS spēju vienot sabiedrību. Veidot tādu Latviju, kuras sabiedrība ir izglītota, vesela un droša par nākotni, ir iespējams, tikai apvienojot spēkus mūsu valsts attīstībai un katra labklājībai,” pauž apvienības līdzpriekšsēdētājs Aigars Štokenbergs.

Politisko partiju apvienību VIENOTĪBA 2010.gada 6.martā nodibināja JL, PS un SCP. Apvienības uzdevums ir sākt Latvijas politisko un sabiedrisko spēku saliedēšanu, balstoties uz kopējām vērtībām un vienotu organizāciju. Apvienības mērķis ir radīt jaunu politisku kultūru Latvijā, platformu, uz kuras strādāt ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kam svarīga pārticīga, godīga un eiropeiska Latvija.

Dalies ar ziņu