Skip to main content

Vērtēs valdības un NVO sadarbību valsts attīstībai

Ceturtdien, 5. janvārī, Ministru prezidents Valdis Dombrovskis tiksies ar Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memorandu parakstījušām nevalstiskajām organizācijām (NVO), lai kopīgi izvērtētu memoranda īstenošanu un turpmāk veicamos darbus. Premjers uzklausīs NVO viedokļus un diskutēs par problēmām Memoranda īstenošanā.

Tikšanās laikā Valsts kancelejas direktore Elita Dreimane un Latvijas Pilsoniskās alianses direktore Rasma Pīpiķe informēs par sadarbības memoranda īstenošanu un Memoranda īstenošanas padomes darbu 2011. gadā, kā arī turpmāk veicamajiem uzdevumiem. Nevalstisko organizāciju pārstāvjiem sniegs ministriju sagatavoto informāciju par sadarbību ar nevalstiskajām organizācijām, piemēram, NVO līdzdalību tiesību aktu projektu izstrādē, ministriju konsultatīvajām padomēm, ar NVO noslēgtajiem līdzdarbības līgumiem un parakstītajiem sadarbības memorandiem.

2011. gadā sadarbības memorandam pievienojās 33 jaunas organizācijas jeb divas reizes vairāk kā 2010. gadā. Kopumā NVO un valdības memorandam ir jau pievienojušās 237 nevalstiskās organizācijas.

Mediju ievērībai:

Paredzēta video, foto iespēja sēdes sākumā, mediju pārstāvji aicināti piedalīties sēdē. Tikšanās notiks ceturtdien, 5. janvārī, plkst. 10:00 Ministru kabineta Zaļajā zālē 2. stāvā, Brīvības bulvārī 36 (Lūdzam sekot informatīvajām norādēm un Komunikācijas departamenta darbinieku sniegtajai informācijai).

Informāciju sagatavoja:
Laine Kučinska
Valsts kancelejas
Komunikācijas departamenta vadītāja
Tālr: 67082905, 29457329
[email protected]

Dalies ar ziņu