Skip to main content

Veselības ministre aicina uz tautas orientēšanās sacensībām

Veselības ministre Ingrīda Circene aicina piedalīties orientēšanās sacensību „Magnēts” 18. kārtā Zaķumuižas Bāliņos, kas notiks ceturtdien, 10. maijā, plkst. 18:00.

„Nepietiekamas fiziskās aktivitātes ir viens no iemesliem, kādēļ cilvēkam ir palielināts risks iedzīvoties dažādās veselības problēmās. Skriešana vai soļošana svaigā gaisā ir vienkāršs veids, kā uzturēt ķermeni labā fiziskā formā, savukārt, iespēja iesaistīties kolektīvās aktivitātēs var būt par papildu stimulu, kādēļ nepalikt malā. Tādēļ aicinu visus interesentus pievienoties man un citiem dalībniekiem, būt aktīviem un piedalīties šajās sacensībās!” aicina veselības ministre Ingrīda Circene.

Orientēšanās ir sporta veids, kur dalībnieks izmanto precīzu karti un kompasu, lai atrastu apvidū izvietotus kontrolpunktus. Ingrīda Circene uzsver, ka svarīgākais ir no tā gūt pozitīvas emocijas, tādēļ augstvērtīgu sportisko rezultātu sasniegšana nebūtu jāizvirza par savu mērķi. Būtiskākais ir pats process – nodarbošanās ar fiziskām aktivitātēm atbilstoši savam fiziskajam stāvoklim.

10. maija orientēšanās sacensībās aicināti piedalīties ministri, ministriju un to padotības iestāžu darbinieki, kā arī citi interesenti. Sacensības rīko Latvijas Orientēšanās federācija un atbalsta Latvijas Ārstu biedrība.

Tautas orientēšanās sacensības „Magnēts” notiek jau vairāk kā 55 gadus un ir lielākās pastāvīgās tautas sporta sacensības.

Informāciju sagatavoja:
VM Komunikācijas nodaļa
Oskars Šneiders
Tālrunis: 67876008, 26378959
[email protected]

Dalies ar ziņu