Skip to main content

Veselības ministre apmeklēs Paula Stradiņa klīnisko universitātes slimnīcu

Šodien, 1. jūnijā, veselības ministre Ingrīda Circene apmeklēs Paula Stradiņa klīnisko universitātes slimnīcu, lai iepazīstos ar slimnīcas darbu mēnesi pēc jaunās valdes apstiprināšanas amatā.

Apmeklējuma laikā veselības ministre Ingrīda Circene tiksies ar slimnīcas valdes locekļiem, lai pārrunātu jautājumus, kas saistīti ar ārstniecības iestādes darba organizāciju šobrīd un plānoto nākotnē. Tāpat veselības ministre apmeklēs slimnīcas Uzņemšanas nodaļu, kur tiksies ar personālu un uzklausīs slimnīcas pārstāvju redzējumu par iespējamajiem uzlabojumiem nodaļas darbā.

Jau ziņots, ka veselības ministre kā risinājumu neatliekamās medicīniskās palīdzības slimnīcu uzņemšanas nodaļu darba uzlabošanai rosina slimnīcās veidot vairākas pacientu plūsmas atkarībā no neatliekamās palīdzības steidzamības, nepieciešamības gadījumā piesaistot papildu dežūrspeciālistus. Tam tiktu piešķirts arī papildu finansējums. Daļa slimnīcu jau iesniegušas savu piedāvājumu uzņemšanas nodaļu restrukturizācijai, tostarp observācijas nodaļu izveidei, kā rezultātā samazināsies stacionējamo pacientu skaits un mazinātos arī t.s. "pārstrādes".

Informāciju sagatavoja:
VM Komunikācijas nodaļa
Oskars Šneiders
Tālr.: 67876008; 26378959
[email protected]

 

Dalies ar ziņu